ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Au, polufinale prejako!

Albanija ubjedljivo najslabija, znači nema ni nastupa ni ničega.
Malta, ipak žao mi je, ima 10 boljih.
Grčka izvozala, kidanje.
Švicarska predobra, vokal, nastup, bravo.
Češka iznenađenje večeri, 'pojela' na sceni, iskoristila sve mogućnosti scene otprilike.
Austrija odlična, bila je super Kaleen svakako, prošetaće se do finala.
Danska jako dobra, mada izgleda nedovoljno.
Jermenija kao na koncertu, predobro.
Letonija dobra, mada možda neubjedljivo ipak u ovakvom polufinalu.
San Marino se potrudio, dobro je i ovo, ali isto mislim da je nedovoljno.
Estonija napravila žurku u dvorani, odlično bilo.
Belgija dobra, poslednji minut epski.
Gruzija razvalila, pokidala, zapalila.
Izrael super.
Norveška maestralnaaaa.
Holandiju publika podigla i pjevala refren i poludjela poslije drugog refrena, najjači aplauz.

Francuska vrh. Moj pobjednik i dalje eto.
Španija fina, isto publika podigla pjesmu skandiranjem.
Italija totalna i kompletna zvijezda Angelina, premoćna je.

Eto izbacio bih Maltu, Albaniju, Dansku, Letoniju, San Marino i ne znam koga šestog, Izrael mi je dobar baš ali ne bih žalio da ispadnu nekom magijom.
 
Na prenosu se zviždanje čulo tek na kraju ali nije bilo preglasno, znači do sutra će upeglati da se ne čuje uopšte haha
 
Sva sreća pa nismo u ovom polufinalu bili, što zbog konkurencije što zbog haosa, mada nije da ga neće potencijalno biti i u finalu...
 
Kamo sreće da je i svoje sudjelovanje na ESK sačuvao ali dobro štaetue 😌
 
Sva sreća pa nismo u ovom polufinalu bili, što zbog konkurencije što zbog haosa, mada nije da ga neće potencijalno biti i u finalu...
Scenario: posle Izraleskog nastupa sledi tuča, svi se uključe da gledaju ESC pošto se vest o tuči širi (Zadruga Eurovison editon), sledi prekid programa, dođe Teya, publika što se tukla plače, grli se i peva “lila ramondaa lila ramondaa” i budemo zvezde večeri 🥰
* Duška se pre svega toga zgrozila pa je Kris preuzela ulogu i pevuši Ramondu sa i dalje upaljenim mikrofonom za komentarisanje.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top