ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Umireem od smeha 😂😂😂 komšije će zvati Lazu jer će misliti da sam prolupao
 
Sad će lažni finalisti, naravno da neće smjeti reći da je Izrael jedan od njih
 
Ramonda mora da pobedi. Atmosfera u finalu ce biti takva da ce Ramonda biti najprikladniji pobednik.
 
Javi ko su 😂 to mi kul uvek
Ipak prošao Izrael hahaha
Bez zvižduka ali i bez ljudi iz delegacije u grin rumu :D

Poslednja prozvana Belgija a ni oni nisu bili tu više

Letonija, Izrael, Danska, Gruzija, Češka, Grčka, Jermenija, Norveška, Švicarska, Belgija 'prošle' večeras
 
Sutra navijam da Anđelina i Nemo razbiju, da uz 🦊 napravimo trominutnu kućnu žurkicu, da Grčka i Jermenija budu odlične i prođu dalje i da im se nenadano pridruži Češka. Skromne želje.

Ostalo mi se ne sviđa.
 
Mislim da će sutra veče biti nekih šokova, nekako se može namirisati u vazduhu iako nemam tačnu predstavu o kom se radi hahah, možda otprilike u rangu sa prošlogodišnjim ispadanjem Gruzije a prolaskom Albanije... Ove godine je moguće da Belgija i/ili Estonija izvise a prođu tipa Danska i/ili Malta.

Prvo polufinale je proteklo relativno mirno bez većih oscilacija od mojih ličnih kvalifikanata nije prošao Island a upao je Portugal dok u predikciji sam omašio Azerbejdžan za Sloveniju ali u principu to je to. :p
 
Mislim da će sutra veče biti nekih šokova, nekako se može namirisati u vazduhu iako nemam tačnu predstavu o kom se radi hahah, možda otprilike u rangu sa prošlogodišnjim ispadanjem Gruzije a prolaskom Albanije... Ove godine je moguće da Belgija i/ili Estonija izvise a prođu tipa Danska i/ili Malta.

Prvo polufinale je proteklo relativno mirno bez većih oscilacija od mojih ličnih kvalifikanata nije prošao Island a upao je Portugal dok u predikciji sam omašio Azerbejdžan za Sloveniju ali u principu to je to. :p
Holandija NQ
 
Meni Belgija najbolje izgleda na osnovu recapa. Inače mi je ta pesma bila jako lepa pre pa su svi govorili da je fejl i ja zaboravila na nju i da ima neke šanse. Al na osnovu recapa diže se iz pepela jedna mala Belgija!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top