ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Jel se zna u koliko sati veceras ce biti zavrsen zadnji nastup?
 

uglavnom se slažem sa Tomom.

Letonija, nažalost, jeste jedina koja baš nema šta da traži ovde. Ostali će se poklati.
 
22:05 🥰
help me comedy GIF
 
Ovako bih ocenio ovo polufinale na prve utiske sa nastupima - i voleo da budu rezultati polufinala
1. Svajcarska
2. Belgija
3. Malta
4. Gruzija
5. Ceska
6. Grcka
7. San Marino
8. Ubacio bih Besu zbog truda !!!! Albanija (nece se kvalifikovati)
9. Izrael - trebalo je biti emotivno, ali je publika uticala da jedva uspe da otpeva pesmu a ne zaplace, pa stoga, nije preneta nikakva emocija, prilicno napeto deluje jbg
10. Jermenija - ovde sam ocekivao malo harizmaticniji nastup, sta znam, mozda izdignu u polufinalu i finalu
11. Austrija - ja zaista zelim da mi je na prvom mestu, ali nista posebno nisam video niti cuo u ova tri minuta mozda bude bolje vcrs.
12. Holandija
13. Norveska
14. Letonija
15. Estonija - i dalje vozi ali u ovoj konkurenciji
16. Danska

Od direktnih finalista, za najbolji tvt uspeh bih rekao da sanse ima baba Zora :D Angellina mozda najslabiji rezultat Italije u skorije vreme, pogurace ziri verovatno ali ne vidim u vrhu........
 
@Undercover kako ti 6 pesama najverovatnije i sigurno ispada, onda znači da ti ovi u kategoriji borderlajneri najverovatnije prolaze?
A pa nije Poky, ove koje sam naveo da najvjerovatnije ispadaju pretpostavljam da hoće ispasti ali ono neki promil šanse za prolazak postoji te mogu upasti umjesto nekog od ovih koji su borderlajneri, mislim da će presudnu ulogu odigrati nastupi i da će biti baš zanimljiva noć. :D

Sad mogu da idem da kupim neke grickalice, prošlog polufinala grickao sam samo lekove za alergiju, lekove za smirenje i septolete
Ja sam imao pripremljene grickalice i preksinoć ali od svega sam samo nokte izgrickao lol, obožavam ovako kada prođemo u utorak pa onda u četvrtak možemo pratiti bez tenzije i sa užitkom posmatrati kako se drugi kolju za svoje mjesto u subotu xex!
 
I ja ću da gledam skroz opušteno, baš mi je lepoo, uživam
 
Večeras zasigurno mogu reći za stoličnu ženu Besu da ispada, kao i sa San Marino i nažalost Letoniju. Ostalo će odlučiti nastupi.
 
Lep prevod svima i veceras! Veceras gledamo opusteno.

Puno srece svima....a najvise Norveskoj :D

Veronika je spremila norverski Carrot Cake pa neka bude talicno kao pre 2 dana :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top