ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Videli Izraelci kako su svih ovih meseci fanovi radili kampanju za bojkot pa rešili da se osile i nad nama, nije im dovoljno etničko čišćenje već i pobeda da ispadnu neki heroji, samo ne znam kome.
 
Na društvenim mrežama je nemoguće napisati bilo kakvu kritiku na račun Izraela. Na fejsu čak brišu i smajliće koji označavaju ljutnju. Jasno je kao dan da izraelska propagandna mašinerija radi punom parom. I iskreno se nadam da će to da im se obije o glavu kad tad.

Nisam znao da je belgijska televizija pre početka njihovog nastupa stavila obaveštenje da je glas za Izrael glas za promociju etničkog čišćenja i genocida
Belgijski komentator je i 2002. pozvao publiku da ne glasa za Izrael, ali su ipak dobili neke sitne poene od njih.
 
Ako Izrael pobedi možda ESC bude u BG, pa Dušksa opet bude imala WC u komentatorskoj kabini 😂, Maccabi iz Tel Aviva je izabrao Beograd kao grad gde će tim biti domaćin ove sezone Evro lige, zato što je Srbija po njihovim istraživanjima u tom trenutku bila najsigurnija zemlja za Izraelce u evropi. 😅
 
Kakav prelaz nas ceka u finalu prvo nastupa Irska pa iza nje Letonija :ROFLMAO:
 
Da li EBU sme da se oglasi povodom ovoga sa RAI pre finala? Želim jedan Press release hitnooo
verovatno će ćutati do finala, i onda će Osterdal nešto promumlati na 3 sekunde kao da se ništa nije desilo. Otprilike toliko očekujem
 
Mene zanima da li je nama pao televoting u pf ksksk
 
Večeras u 19:30 je pres konferencija SVT-a i EBU-a, pa moguće da će biti postavljeno to pitanje. Eto i ta presica može biti zanimljiva pod novim okolnostima.
 
Poređenje sa Ukrajinom nije na mestu, jer Ukrajina je žrtva i strana na koju je izvršena agresija. Izrael je u ovoj situaciji zemlja agresor
to je tačno, ali suštinski nije bitno

ono što je činjenica je da su u oba slučaja bili sympathy votes i organizovana kampanja
 
Mene zanima da li je nama pao televoting u pf ksksk
To i mene baš zanima. Moguće da je korišćeno glasanje žirija umesto televotinga i da smo tako ugurali Sloveniju u finale. Mislim da bi Raiven više dobila od našeg žirija nego od publike.
 
Žreb itekako ide na ruku Izraelu, prvenstveno jer se sada glasa od početka. Nadaću se do kraja, ipak.

Mi i nismo loše prošli, ali opet su nam, kao i 2016. dali jednu od prve tri pozicije u drugoj polovini. 💀
 
Izrael uzima tvt živi bili pa videli. To mi je nekako uvek bilo do sada u malom mozgu da će se desiti, ali nisam nešto preterano razmišljala o tome.

Mi nismo ni svesni sa kim imamo posla. Oni će razoriti tvt gore nego Rusi kojih ima ko sitnih svetaca po celoj Evropi. Taj narod je najorganizovaniji i najsložniji. Toliko su inflitrirani u svaku poru društva da je to neverovatno. Što neko reče, svaka veća svetska kompanija pa i franšiza ima nekog Jevreja za tu nekog prebitnog,ili generalni direktor, ili sponzor itd.

Evo BL je skočio za još 1%, sada je na 42%. Daj Bože da pobedi Hrvatska.
 
Mi i nismo loše prošli, ali opet su nam, kao i 2016. dali jednu od prve tri pozicije u drugoj polovini.
Pa dobro, ok je redosled. Pošto je bio izvučen izbor producenata, a ne druga polovina, mogli su nas staviti bilo gde, pa i ponovo na ono nesrećno mesto broj 2.
 
Krajnje je licemerno da Belgija bilo kome šta priča o genocidu i ljudskim pravima.
Kongo su svi zaboravili i to da su tamnoputi ljudi čak i u XX veku bili u zoološkim vrtovima u Belgiji.
Upravo! Dok je za to vreme Jugoslavija finansirala studije svojim studentima strancima afričkog porekla.
 
Izrael uzima tvt živi bili pa videli. To mi je nekako uvek bilo do sada u malom mozgu da će se desiti, ali nisam nešto preterano razmišljala o tome.

Mi nismo ni svesni sa kim imamo posla. Oni će razoriti tvt gore nego Rusi kojih ima ko sitnih svetaca po celoj Evropi. Taj narod je najorganizovaniji i najsložniji. Toliko su inflitrirani u svaku poru društva da je to neverovatno. Što neko reče, svaka veća svetska kompanija pa i franšiza ima nekog Jevreja za tu nekog prebitnog,ili generalni direktor, ili sponzor itd.

Evo BL je skočio za još 1%, sada je na 42%. Daj Bože da pobedi Hrvatska.
Mislim da je ovo alarm da članovi žirija masovno spuštaju Izrael. Ja sam u nekim postovima isto ranije izražavao strah da se ovako nešto može desiti.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top