ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Ma mislim postoji ta mogućnost ali opet zašto bi RAI iskazao toliki altruizam i riskirao da ih stigne EBU-ov bič samo zarad toga da upozore Europu?
 
Italija navodno ima neki zakona da moraju da pokažu glasove (da narod vidi na šta je trošio pare) zato to uvek rade na San Remu, međutim ESC je bio izuzetak, ali sad su odlučili da objave. Prenosim šta sam pročitao samo
 
Bez obzira na razlog, u suštini su još više pogurali Izrael, o njemu se sad sve više priča, rastu mu šanse, a svaka reklama im doborodošla.
 
Pa nije baš, ljudi bi i bez reklame glasali za njih iz političkih razloga.

Ovako ima vremena da se skoncetrišu glasovi na par pesama tako da Izrael ima manje šanse za ukupnom pobedom.
 
Ali bi bilo još gore da ovo ne znamo. Da RAI ovo nije objavio, bukvalno bismo do subote (odnosno nedjelje u noći) do trenutka čitanja tvt bodova za Izrael živjeli u deluluizmu i mislili da je sve divno i pošteno. Ja bih se prvi onesvijestio vjerojatno
 
Čudno je da su od svih upravo Italijani koji važe za ekstremno neorganizovane.

Da je neko drugi znalo bi se da je ciljano, ovako je 50-50 šanse da je ciljano / da je neko u produkciji uprskao
 
Svi svojim ucescem daju legitimitet EBU-u u svim mahinacijama koje se dese.

Mada, bolje je sto se ovo sinoc desilo da bar znamo sta ce se vjerovatno desiti. Necemo biti iznenadjeni.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top