ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
bukvalno jedino dobro u hipotetičkoj pobedi Izraela je što postoji promil šanse da je obrade u South Parku
 
  • Love
Reactions: FFM
Jedini spas trenutno je da EBU saopsti da su dokazali malverzacije u tvt i da ce se zbog toga racunati samo ziri i onda da se molimo da ima dovoljno zirija koji bojkotuju Izrael da ne pobedi. Cak bi tu mozda mogla Hrvatska ipak uzeti nekako.
 
Jedini spas trenutno je da EBU saopsti da su dokazali malverzacije u tvt i da ce se zbog toga racunati samo ziri i onda da se molimo da ima dovoljno zirija koji bojkotuju Izrael da ne pobedi. Cak bi tu mozda mogla Hrvatska ipak uzeti nekako.
Nemooooo 🥰🥰
 
Koje 22. mesto za nas, ne idemo ispod 18. 1000%
Ja bih voleo, ali trenutno jedine države koje vidim da će sigurno gore proći od nas su 🇸🇮 i 🇪🇸.

Od drugih slabijih država, 🇱🇻 i 🇵🇹 će uzeti dosta poena od žirija, dok će 🇪🇪🇫🇮🇦🇹🇦🇲 uzeti dosta od publike.

Osim toga, postoji šansa da žiri nagradi/ pokloni poene 🇬🇧🇩🇪🇱🇺, dok 🇬🇪🇨🇾 koje takođe imaju slabe pesme, ali su svarljivije na prvu od naše.

Postoji šansa da ćemo da se izborimo za više poena od ovih poslednjih 5 koje sam naveo, ali nešto ne mislim da možemo sve da ih prestignemo. Da bismo bili 18, moramo da imamo više poena od 8 država, to neće biti uopšte lako.
 
Žiri da nagradi vokalnu saobraćajnu nesreću od UK? Teoretske šanse nema.
Rekoh da postoji šansa da ih nagrade, zbog nastupa koji je stvarno profesionalan. Žiri ionako ne nagrađuje samo dobre vokale.
 
Uopste ne mislim da ce Izrael visoko kod zirija, na tele verovatno jer ce da glasaju ko pomahnitali na celom svetu.
Ove kladionice samo dizu veci hajp festivala, a mozda je to i dobro, jer ce druga strana da glasa za BL samo da Izrael ne bi pobedio.
 
Ja ne vidim ko bi živi glasao za Kipar (osim Grka) pored Austrije i Gruzije. Ona je najslabiji girl bop u finalu.
Drugo, zbog čega ne bi Srbija dobro prošla kod žirija, a Letonija i Portugal bi? Naša pesma nije ništa lošija/slabija od te dve.
Jedina smo spora pesma ove godine bukvalno. Čak ni ove balade koje smo naveli + Francuska su mid tempo pesme. Itekako imamo šansu da se istaknemo.
 
Ja ne vidim ko bi živi glasao za Kipar pored Austrije i Gruzije. Ona je najslabiji girl bop u finalu.
Drugo, zbog čega ne bi Srbija dobro prošla kod žirija, a Letonija i Portugal bi? Naša pesma nije ništa lošija/slabija od te dve.
Jedina smo spora pesma ove godine bukvalno. Čak ni ove balade koje smo naveli + Francuska su mid tempo pesme. Itekako imamo šansu da se istaknemo.
Ja se slažem 100% da imamo bolju pesmu od Letonije i Portugala, ali Hollow je bukvalno prototip pesme za žiri - amerikanizovana, radio friendly, savršen vokal. Iznenadio bih se da ne bude u top 10 kod žirija. Portugal je već diskutabilan, ali je nastup vrlo slick.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top