ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Užas, sad kad Izrael stvarno pobedi i to samo zbog buve koju je pustio RAI jer je neki tamo Edoardo sa 2 zuba mislio da glasanjem za broj 14 glasa za Italiju
Za Izrael ce glasati samo krezuba Italija :ROFLMAO:
 
A ova vjestica iz Irske kako je pocela da sakuplja poene u Eurovision poll, uskoro ce i Francusku da preskoci! Sotonska posla. 😈
 
"Krezubi Italijani"

-prate polufinale ESC gde ne učestvuju, bar ne kompetitivno
-glasaju u polufinalu (to rade skoro isključivo fanovi ako ćemo realno, ne znam nijednog kežuala da je to ikada uradio)
-Zapamte broj pod kojim Italija nastupa iako se očito ne pojavljuje u rekapitulaciji

Sure, buddy
 
"Krezubi Italijani"

-prate polufinale ESC gde ne učestvuju, bar ne kompetitivno
-glasaju u polufinalu (to rade skoro isključivo fanovi ako ćemo realno, ne znam nijednog kežuala da je to ikada uradio)
-Zapamte broj pod kojim Italija nastupa iako se očito ne pojavljuje u rekapitulaciji

Sure, buddy
Pazi, to je nacija koje je mnogo više opsednuta sobom nego logikom, tako da nikad se ne zna...
 
Ja mislim da bookmakeri znaju da je Izrael sinoć ubjedljivo pobjedio i da je zato visoko na kladionicama.Vidjećemo stanje nakon što žiri bude glasao.
 
Bookmakeri šteluju kvote u odnosu na uplate, tako da su bilo kakva kretanja samo ono što obični ljudi misle
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top