ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Sad se spustio na 23% videcemo ali do sad ide tako dole gore al se penje na kraju stalno
 
Kad je Lazanja bio na 1.60 nije se isplatilo da igraš, sada kada je preko 2, 2.10, 2.20 mnogo je isplatljivije i ljudi su ponovo počeli da uplaćuju na njega, pa mu je onda ponovo malo opala kvota.
 
Ja mislim da bookmakeri znaju da je Izrael sinoć ubjedljivo pobjedio i da je zato visoko na kladionicama.Vidjećemo stanje nakon što žiri bude glasao.
Nemaju pristup tome.

Setite se Bugarske 2022. i njihovog skoka na osnovu lažne vesti.
 
Podseća me ova ESC dosta na 2018:

-Paleta boja plavo-ljubičasto-žuta
-Srbija prva prozovena da ide u finale iako nije bila u prvih 10 za prolaz u trenutku rezultata
-Slovenija prozovena u istom polufinalu, takmičarka sa eksperimentalnom pesmom koja je zaplakala kada je prozovena, takođe nije u prvih 10 za prolaz po kladionicama
-Eleni Foureira = Bambie Thug u kontekstu pesme za koje se pre proba pričalo da li će uopšte proći u finale da bi na kraju ciljala na sam vrh, u međuvremenu ne sećam se da je bio sličan primer
-Izrael
Koliko slicnosti, plus voditelji zene, doduse dve.
 
Ovo je buva da Italijani nisu znali da se ne glasa za Italiju u polifinalu, imaju dva komentatora koji su jako lepo objasnili. Please.
 
Kako ste danas ljudii

miljana-vesna.gif
 
ali ne dan pred finale. Skočila je i Srbija zbog tizera lol
Dan pred finale je skočio i Kipar 2018. pa nije pobedio. Da kladionice imaju neke insajderske informacije ne bi dozvolili juče da kvote na Letoniju budu 6...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top