ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Finale je 11. Maja dakle to je ta Teyina jedanaestica. Mozda zbir sata i minuta kada pocne nastup daju 11.
 
Gledao sam neke reakcije fanova na YTu na rezultate od sinoc i bukv se vidi da je svima bilo vrlo neprijatno kad je prozvan Izrael.
Jedino one dve tetketine Roy i Toy (ako se tako zovu) pale u trans.. cak su radili i intervju sa Eden
 
Super je Teya bila sad na probi :love: Čak su popravili i neke kadrove, bolji krupni kadar je bio na ono gde su nestale lila ramonde i malo bolje snimili ono kada peva visok ton pred kraj, da ne bude sve vreme onako dole, sad se malo više vidi.
 
Dakle ne gine nam propast ESCa, po svemu sta sam procitao do sad...

Idemo 2022 vol. 2, samo da Izrael ne pobedi.
 
Gledao sam neke reakcije fanova na YTu na rezultate od sinoc i bukv se vidi da je svima bilo vrlo neprijatno kad je prozvan Izrael.
Jedino one dve tetketine Roy i Toy (ako se tako zovu) pale u trans.. cak su radili i intervju sa Eden
Joj te motke... :ROFLMAO: Gledao sam i ja to, i reakciju na živo izvođenje Izraela, plakali su sve vreme. Mada oni gotive i Ramondu, skakali su i kad su Srbiju prozvali.
 
Super je Teya bila sad na probi :love: Čak su popravili i neke kadrove, bolji krupni kadar je bio na ono gde su nestale lila ramonde i malo bolje snimili ono kada peva visok ton pred kraj, da ne bude sve vreme onako dole, sad se malo više vidi.
Top 15
 
Što je najcrnje ako se nastave ovakvi trendovi to nije ni loša ideja, Balkanovizija.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top