ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Pa dobro, zar nije onaj bednik Izraelac uhodio Irce pa ih pita "jel imate nešto da poručite izraelskim prijateljima" a onaj lik sa bradom samo "nope" i odšeta dalje.

Kad to znaš onda ni ova spekulacija sa Joost-om ne zvuči čudno i nerealno
 
Sad Loreen izvodi novi singl "Forever". Vrlo zanimljiv nastup, Neke trakaste folije vise sa plafona, dok je ona nasađena na nekakav krivudavi stalak, kao da lebdi. Potom nastavlja sa novom verzijom Tattoo-a.
 
izraelci veće žrtve od vučića... degutantno do bola, ja bih na Marininom mestu isto postupio kad bi ova Eden krenula da prostite da sere.
Pa meni je ova njena reakcija bas degutantna. Srecom uvek saljemo ucesnike koji su dostojanstveni, ne mogu da zamislim da nasa Teya uradi ovako nesto.
 
Ni meni se ne svidja Marinino ponasanje a ni pesma, zena ima 38 godina mogla je vrlo zrelije izraziti svoj stav o nepodrzavanju Izraela.
Kako da izrazi svoj stav ako im ne dopuštaju da iskažu svoje mišljenje o tome na bilo koji način i pokušavaju da zaštite predstavnicu Izraela od bilo čega? Ja apsolutno podržavam ovakav način bunta.
 
Bambi je uvek otvoreno pricala pa i na konferenciji i bila je i svoja i zrela i ozbiljna.
 
Sad ide treća rekapitulacija, obrnutim redosledom, od poslednje do prve pesme.
 
Lorinin nastup, vau. Možemo li da otkažemo ovogodišnju Evroviziju j njoj da dodelimo treću pobedu? 😍🤌🏻
 
Hrvatska prva na kladionicama za ukupnu pobjedu, a na onima za tvt i žiri nije. Wow to još nismo imali 😂
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top