ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Bože, kako će biti zanimljivo kada se jednog dana bude snimio film o svemu ovome. Ljudi u bioskopu će misliti da Irkinja, Holanđanin, Finci nisu zaista postojali.
 
Da ste anonimna pjevačica s Malte itekako biste prihvatili da još jednom zapjevate pred milijunima ljudi
Ali više će se čuti njen glas ako javno odbije nego da otpeva još jednom i bude 24. u finalu
 
EBU se sada susrece sa onim sto smo mi imali 2006-e godine, kada su nam ukrali pobedu Flamingosa, a time i podelili zemlju, na muzickom takmicenju. Iz politickih razloga. Nisu reagovali. Bas sam plaky u ovom trenutku, pa i da pobedi Izrael :love:
 
Šta je ovo ljudi moji sve šok za šokom
miljana-miljana-kulic.gif
 
Realno da znaš da si 11. u pf dolaziš posran u finale, znaš da ćeš ljubiti dno.

Isto kao na Benidormu kada se znaju rezultati pf pa većina takmičara koja je jedva prošlo u finale zna da nema šta da traže.
 
Pitanje da li je nekad neko diskv. sa ESC? Ne mislim na države pre početka, već ovako kad takmičenje već i počne?
 
Drugo je da je ispala jer je televote zakazao ili nesto slicno, drugo je da znas da nisi bio u 10 najboljih i onda dodjes ko zamena i kao nema veze evo mene... Ja licno nikad ne bih pristao da popunjavam rupe i budem zamena negde ili nesto slicno, bilo bi mi previse porazavajuce.
Ma hajde molim te. Ionako su je zrebom unistili. Pritom koga god da diskvalifikuju ako ga diskvalifikuju, potrebno je da se nadje zamena. Da je Baby Lasagna tako mislio, ne bi danas bio favorit za pobedu. Ne kazem da je situacija ista, ali mesto stoji prazno, iz ovog ili onog razloga, sta sad? Zemlja ce biti okrugla i da nastupi i da ne nastupi.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top