ESC 2024: Izbor foruma za najbolju pesmu

Sve pesme imaju bar dvocifren, a polovina i trocifren broj poena :D

Imate još 3 dana za glasanje u polufinalu!
 
U koliko sati je kraj glasanja u petak i u kom terminu ce biti saopstavanje ko ide u finale i u koje vreme se otvara glasanje za finale i dokle ce za finale glasanje trajati??
 
Lepo piše i u prvom postu teme i na početnoj strani foruma da je glasanje do 17h.
Rezultati najverovatnije u 20h, a glasanje za finale počinje nakon toga i trajaće do petka, 26. aprila.
 
Glasao. I meni je godina nekako kilava, ali mi je utisak ipak malčice bolji u odnosu na to kako je bilo kada su krenuli izbori.

Svaku pesmu kojoj sam dao od 4-12p u prvom pf mogao da zamislim u mom finalnom top 5/6, dok su mi u drugoj grupi samo tri/četiri pesme u potpunosti po ukusu.
 
Meni u globalu nije tako loša ova godina, samo što ima baš, baš malo odličnih pesama.
Nema sad nekih posebno loših jer čak mi je i Estonija postala slušljiva. Još ću ja da krčkam glasove, pa sutra uveče verovatno glasam.

@Miloš
Bilo bi super kada bi napravio onu aplikaciju za glasanje kao na starom forumu sa zastavama i nazivima učesnika gde pomeramo i sortiramo direktno, bez slanja glasova. :)
 
Imam u planu, ali iziskuje dosta vremena. Sad je drugačiji softver, a treba da bude povezano sa nalozima članova na forumu.
 
Ipak mi je malo jače prvo pf, u drugom imam više poklonjenih poena.
 
Drugo polufinale je ove godine bolje, kvalitetnije.
Prvo polufinale je jedino eto što je zanimljivije, jer nemamo pojma ko će na kraju ući u finale, dok u drugom polufinalu sigurno prolazi jedno 7-8 zemalja, jedina nepoznanica nam je oko 2 do 3 zemlje, ko će proći...
 
Glasajte još jedan dan, pa sutra uveče da vidimo ko ide u finale :)

Da li očekujete da prođe neka exYu zemlja?
Koliko baltičkih zemalja očekujete u finalu?
Mogu li sve zemlje kavkaskog regiona da prođu dalje?
 
Proći će ovdje sve 3 ex yu zemlje.Od baltičkih možda jedino Estonija ne prođe.Od kavkavskih mislim da sve 3 prolaze.
 
Imate još 2 sata na raspolaganju za glasanje! Ako još niste, glasajte i obezbedite svojim favoritima mesto u finalu. :)
 
Prilično su ujednačena polufinala ove godine (što je baš retkost), ali meni je prvo polufinale ipak bilo nešto jače.
Jednu pesmu sam morao da ostavim bez poena iako mi se dopada.
U drugom polufinalu sam taman imao 10 pesama za poene, s tim da od 1 do 4 su mogli da dobiju moje bodove, ali nisu baš ni morali.
 
Utisak oko nekih pesama odnosno plasmana mi stalno varira, ali uspela sam nekako da rasporedim poene.
 
Tek sad vidim da je glasanje bilo do 17h, a ja sad počela da spremam glasove 😭

Ništa, čekam da vidim vaše rezultate 😅
 
Oni koji nisu glasali do 17h, mogu svakako da glasaju u finalu.

Dobili smo finaliste! Nijedna pesma nije dobila poene od svih glasača.

Rezultati večeras u 21:30. Vidimo se!
 
Nijedna pesma nije dobila poene od svih glasaca???! Auuu...

Pa kako je to moguce :D :D
 
Back
Top