Forum Song Contest - Pravilnik

Ima i tu jedna anomalija koja može da se pojavi i da bude jasno šta je poslao jedan od DF.

Ali nebitno, smislićemo već šta i kako kada opcija bude izglasana.
 
Vrv ako abecedno pripadaju jednom pf, ali se premesti u drugo.
 
Tako je. Ali dobro, nebitno sada. Smislićemo već nešto, prvo da se završi glasanje.
 
Random org za raspored po polufinalima, s tim sto po jedna DF pesma ide u jedno PF?
 
Nikako, tu može malverzacija biti koliko želiš. Ovako se lako proveri da li su pesme poređane pravilno.
 
Pa ako se nadju u isto pf nek se zgolemi i broj finalista iz suprotnog pfa za 1. Taman da vise nemamo situacija gde vise pesama na jedno izdanje ispadnu nego sto prodju.
 
Ne znam šta je Androgi smešno, možda da objasni zašto mu je random.org dobra ideja za zreb? 🤡
 
A da napravimo neki kompromis? Nek organizator FSC-a bude direktni finalista, ali da svaki organizator ima to pravo jednom godišnje. Ako postoje forumaši koji više puta godišnje organizuju FSC, bilo bi previše da svaki put imaju direktan prolaz?
 
Pa isto tako možeš da budeš DF više puta ako više puta pobediš, kakve veze ima 😂

Ima anketa pa neka svako glasa da ili ne, ne treba komplikovati dodatno.
 
Da, ako se usvoji ovo da organizator koji nije pobednik bude DF, trebalo bi da se uvede pravilo da forumaš ne može da organizuje novi FSC ako nije prošlo bar 5 izdanja od njegove prethodne organizacije (naravno ukoliko ne pobedi), kako se ne bi "zloupotrebljavala" prednost tj. već obezbeđeno mesto u finalu...
 
Mnogo nešto zahtevaju pojedini koji nikad nisu organizovali FSC. Jednom je čak neko napisao da bi organizator trebalo da navede teme koje planira organizaciju pa da se onda glasa... da ispunjava želje onima koji se uloguju kad prijave pesmu i još jednom da skinu Excel tabelu. Dopisno takmičenje Ogae Serbia Foruma.
 
Znači mi koji do sada nismo org ne bi trebalo da imamo pravo glasa? Dobro...
 
Pravo glasa da, ali ne i da dajete ovakve predloge... Što se mene tiče, ja sam svoj stav jasno izrekao da mislim da je pogrešno da pobednik bude DF (ali kako je to već tradicija od početka - teško da bi neko sem mene glasao da se to promeni) a rećiću i javno da sam u ovoj anketi glasao protiv da organizator bude DF. Malo je bzvz da oni koji nisu organizovali FSC ili su pokazali nepoštovanje prema organizatoru posrav*i se na sav trud samodiskvalifikujući se a potom stalno ponavljajući da su "bili diskvalifikovani" sad ovde iznose predlogde šta treba da se dozvoli organizatorima.
 
Last edited:
Happy Big Brother GIF by MOODMAN
 
Back
Top