fr Francuska 2024: Slimane - Mon Amour

Slagao bih ako bih rekao da se nisam naježio na isečak.
Isti osećaj. Pesma kao pesma nije ništa nešto posebno niti inovativno ali je lepa u moru fast fuda i ovogodišnjih odrona bez kraja...ovako nešto moćno je samo Zorja servirala ove godine ali lošim nastupom sjeba.o dever i sebe a i nas izgleda. 😡
Mislim da će Francuska biti ubedljiv pobednik žirija mada ni sa njima se nikad ne zna ali ovaj vokal pa još iz Francuske biće to visoko, visoko. 👍💪
 
Ima nesto sto me odbija od Francuske ove godine, ali ovo je jako dobrih 30sek sto sam video.
 
Oprostite, ali meni je njegovo pevanje nepodnošljivo. Pored toga, potajno se nadam flopu kod publike, jer bi mi bilo baš tužno da uspe da prevari ljude pesmom koja u instrumentalu ima dve note. Ovo je savršena knjiška definicija beksik pesme.
 
Nešto mislim da će proći slično kao UK 2022.Prvi kod žirija,ali ne ubjedljivo,a kod publike slabije.
 
Ovo je poslednje sto cu pisati na ovoj temi mog nesudjenog favorita.
Definitvno sa ovim iseckom i ovim "sing break" mi je unistio najlepsu, najbolju pesmu ovogodisnjoj Evroviziji. Toliko mi je sad to iritantno i tek sad mi je usiljeno, izgubila mi se emocija u tom pevanju, tecnosti. 💔 Spremio sam da potrosim kredit na njega (tj. da zamolim nekog ko ce da glasa umesto mene posto necu pratiti) i da navijam da bude makar u TOP 5, a sad moze slobodno da bude i u bottom 5. Bas sam "ljut" kao prosle godine na Jermeniju (Brinet). A moram priznati da mi se dopada ovaj nastup koji je svetliji u odnosu na nastup Barbare Pravi, a i ta bela boja mi je na mestu, on je lepo odeven.
Eh, kada se setim da sam se zaljubio u pesmu na njene prve taktove i na pocetni stih "Mon amour...".😭
 
Oprostite, ali meni je njegovo pevanje nepodnošljivo. Pored toga, potajno se nadam flopu kod publike, jer bi mi bilo baš tužno da uspe da prevari ljude pesmom koja u instrumentalu ima dve note. Ovo je savršena knjiška definicija beksik pesme.
Apsolutno. Nemam ništa protiv vokalnih akrobacija i "fleksovanja" vokalom, ali ovo mi je baš preterivanje. Ne znam šta dokazuje time što peva na 2 kilometra od mikrofona? Da je glasan? Može biti podjednako glasan i neko ko ne zna da peva, niđe veze.
 
Ljudi koji vole da gledaju X Factor ili The Voice vrv obožavaju ovo 😂
 
Ja ne znam gde vi ovde čujete dernjanje... Čovek peva, to što se vama ne sviđa pesma i takav način pevanja to je druga stvar...
 
Dosta efektnije deluje u belom nego u nekoj tamnoj varijanti. Biće ovo super.
 
Mislim da će se baš istaći pored 16 takmičara osim njega koji su u belim kostimima 😍
Ne pricaj svasta, ovde je dosta ljudi napisalo da ovo ima veoma lepe šanse za pobedu, tako da nemoj makar do subote i 11.maja ljudima rušiti sneška kako ovo nece pobediti ili biti jako blizu pobede na Evroviziji.
 
Ne učestvuje samo kostim na ESC-u. Mislio sam da će se bolje istaći u smislu same pesme, nastupa i atmosferičnosti, nevezano za to što ima i drugih takmičara u belim kostimima.

Meni sneška niko ne ruši niti ću se uzrujati ako ne pobedi, prvenstveno jer mi smisao života svakako nije plasman favorita na ESC-u. :sneaky: Ali ovde izgleda ne može ništa da se kaže, predvidi, izrazi, a da ne bude izvrgnuto podrugljivosti, ako se mišljenja ne poklapaju.
 
Ali ja koji sam skoro šest meseci bio ravnodušan na ovu pesmu i evo par dana pred ESC sam počeo da je osećam.
 
Back
Top