Fudbal

Najvise ne volim ove Engleze repka precenjena svaki njihov cim se pojavim vredi 100 miliona .
 
Ja uopšte ne kapiram kuknjavu u domaćim medijima što smo u četvrtom šeširu. Sa ovim načinom formiranja šešira je zapravo skroz nebitno u koji smo svrstani. Opet može da se dobije i ultra lak i ultra težak žreb.
 
Ovaj dio gdje se za dodatne kvalifikacije daje prednost učinku u Ligi nacija mi je blago rečeno nonsens. Estonija s ukupno 1 bodom u kvalifikacijama otišla u dodatne, dok su iz iste grupe Švedska i Azerbajdžan s 10 odnosno 7 bodova završile svoje sudjelovanje. Apsurd.
Sad gledam da je sistem kvalifikacija ostao kao za Euro 2016, znaci isti sastav grupa i da se gledaju samo treceplasirane reprezentacije za baraz, ovako bi bilo: kako bi se odredila preostala tri mesta, u baraz bi otislo 6 reprezentacija: :ua: :gr: :fi: :wa: :no: i :pl:, dok bi cetiri najgore treceplasirane bile eliminisane :me: :lu: :se: :il:
 
Kladionica: Poljska, Ukrajina, Grčka
Želja: Poljska, BiH, Grčka (respect za Finsku)
 
Ode Zvezda, kruna ove sezone u Evropi.

Bahar promašaj godine, stvarno mi nije jasno što se ne vrati Vladan Milojević koji je najbolji Zvezdin trener u zadnjih 20 godina.
 
Tragedija od ove sezone, koeficijent nam je medju deset najgorih. Potpuno razigrani bez kvalifikacija usli u elitno takmicenje. Mala je slucajnost da svi klubovi ovako ozbiljno podbace, reprezentacija na klimavim nogama, mislim da odgovor treba traziti u FSS-u
 
Prenos žreba iz Hamburga za Euro 2024. danas u 18h na RTS 1.
 
Nadam se finoj grupi koju možemo/hoćemo proći 😄 Ajmooo
 
Za mene je idealno, zelja da dodbijemo sledece rivale:

Pot 1 - Svejedno ko, ali recimo voleo bih Portugal.
Pot 2 - Izbeci Dance, a ovo ostalo je po nasoj meri. Ovako gledano, Albanija je najslabiji protivnik, ali svejedno bih voleo izbeci.
Pot 3 - Skotska ili Slovenija bi bilo idealno. Slovacka i Ceska ako nema sta drugo, dok bih apsolutno voleo da izbegnem Holandiju i Hrvatsku, protiv kojih nemamo nikakvih sansi.

Znaci ovako:
Portugal
Rumunija ili Madjarska
Skotska ili Slovenija
 
Back
Top