Fudbal

Kako je ovaj Piksi pokvaren, reprezentacija u haosu a on se obracunava sa Vidicem koji je realno ukazao na probleme u savezu. Stizu izgleda opet crni dani za fudbalski savez i srpski fudbal...
 
Smradovi su ovi sad i to stoji, ali ne bih da idealizujem Vidica, koji se nije nicim konkretnim bavio posle igracke karijere. Svakako bih sa druge strane, radije njega video nego ove sad, pocevsi od onog odvratnog Nedimovica.

A to za platu, prosto je - jedan od njih laze. Moje misljenje je da treba sve plate u FSS, od selektora, pomocnika, predsednika itd, da bude javna informacija. Prosto to je drzavna institucija, i placa se od naseg novca, valjda je red da se bar to zna. Takodje i za vecite rivale. Privatni klubovi to ne bi morali da obelodane, ali drzavni apsolutno.
 
Ima ponekad poentu Rade, a nekad prica i malo populisticki
 
Ma neka je populista, nije on realno neki fudbalski analitičar, ali volim kada im jedini od svih saspe onako od srca istinu bez dlake na jeziku, na sred RTS-a! :LOL:
 
Ali opet mi se to cini previse RTS-ovski, gosti koji imaju drugo misljenje, da to bude izneseno na ovaj nacin. Rade nije bas nesto iznosio potkovane argumente.
 
Ovo potpaljivanje vatre nije u redu. Prave od Piksija Krstajica, i samim tim sto je sad pocelo vredjanje i medijsko prepucavanje samo je pitanje dana kad ce Piksi da pukne i da sam da ostavku.

Vidic bolje da cuti jer em sto je povukao kandidaturu, ovako je poznat po tome sto je vecito sabotirao reprezentaciju (poklonio penal Nemcima koji je Stojkovic odbranio) i jos po "cuvenom" penalu protiv Slovenije. I on se nasao da mi tu glumi moralistu, more bolje mu je da cuti sad.

Tako da je jos i ovde jasno da su nasi ucesce na EP zavrsili jos sad a da nisu ni otisli u Nemacku. Atmosfera je nikad gora, stavise gora cak i od Katara. Samo fali da se neki pobiju.

Piksiju je ovime definitivno odzvonilo, a "strucnjaci" neka sad traze novog selektora jer kako mnogi kazu "od Piksija nema gore". Ma vazi.
 
Nesto se promenilo u Piksijevom nacinu rada i to je cinjenica. Takodje, moramo biti svesni da je on malo vise blefer (na ime) nego trener.

Vidicu zameram sto u intervjuu jednom nije spomenuo Partizan i stanje u klubu, vec samo CZ i reprezentaciju. Ako zelis da se kandidujes, valjda je Partizan jedna od glavnih interesnih tacaka, tj jedna od 3.
 
Је ли неко аплицирао за карте за Евро?
Данас су почели да јављају резултате лутрије, па да видим има ли срећника, мени још ништа јавили нису 😤😭
 
Је ли неко аплицирао за карте за Евро?
Данас су почели да јављају резултате лутрије, па да видим има ли срећника, мени још ништа јавили нису 😤😭
Video sam nekog prijatelja na fejsbuku koji je valjda već uspeo da uzme karte. Izvukli su ga valjda samo za jedan meč.
 
Malo o našem domaćem fudbalu.
Radim u sportskoj industriji i ne znam bilo koju drugu ligu sveta gde na meču 3. i 2. kvota na drugoga u gostima iznosi 1,40 🤣🤣

Recimo bilo je sad u Spaniji (pre 3-4 kola) izmedju 1. i 2. - kvota 1.40-1.45; Real - Girona. Doduse kuci su igrali, ali opet je mizerna u odnosu na plasman.

Sretao sam jos nekoliko puta i drugim ligama, gde mi je bilo nerealno, bez obzira koliko je ekipa dominantna.
 
U gostima stvarno nisam vidjao tako nesto.
Razlika u renomeu u igrackom kadru sve razumem, ali ovo je vise od toga.
Sada je kvota pala na 1,28 prosecno.
 
Back
Top