Fudbal

Причам са Гркињама у Истанбулу неки дан на ту тему, каже једна, ми смо освојили ЕВРО те године зато што је Бог спавао, немамо друго објашњење 😭😂
 
Причам са Гркињама у Истанбулу неки дан на ту тему, каже једна, ми смо освојили ЕВРО те године зато што је Бог спавао, немамо друго објашњење 😭😂
Plačem :ROFLMAO:

Ima jedan video na youtubeu koji od kvalifikacija za evropsko pa do samog finala evropskog govori o tom njihovom fenomenalnom dostignuću i smatram da na lep način prikazuje zašto je njihova pobeda bila skroz legitimna.
 
Skoro savršeni rezultati sinoć, samo da je još Island dobio Ukrajinu, ali dobro.
 
I meni je drago zbog Gruzije, ovaj sistem kvalifikacija daje sansu manjim zemljama tako da ocekujem da nekom sledecem takmicenju vidimo Crnu Goru, Luksemburg ili neku Balticku drzavu, zasto da ne.
I naravno mali osvrt da pored svih losih stvari pored terena, nasa reprezentacija je uspela da se plasira. Kako god i sa kakvom god igrom, ovo je prvi put kao samostalna drzava da ucestvujemo na dva vezana velika takmicenja i prvi put jos od 98-00 da smo to uopste uradili.
Moze biti i dobra stvar sto idemo tamo bez ikakve euforije i ocekivanja.
 
neku Balticku drzavu, zasto da ne.
Letonija je vec bila 2004. i to kada je ucestvovalo svega 16 timova.

Pobedili su Tursku u barazu (koja je 2002. bila 3. na SP!), igrali u grupi sa Nemackom, Ceskom i Holandijom. Nemcima su uspeli da maznu bod, a od :nl: i :cz: su izgubili.
I naravno mali osvrt da pored svih losih stvari pored terena, nasa reprezentacija je uspela da se plasira. Kako god i sa kakvom god igrom, ovo je prvi put kao samostalna drzava da ucestvujemo na dva vezana velika takmicenja i prvi put jos od 98-00 da smo to uopste uradili.
Moze biti i dobra stvar sto idemo tamo bez ikakve euforije i ocekivanja.
To.
 
375821732_709669374521182_2654179245382103911_n.jpg

ovo su mi bili najlepši, od kad smo prešli na pumu nijedan mi se nije svideo. Sve copy-paste Češka-Austrija-Srbija, još će i sve tri biti na Euru pa će se još manje isticati.
 

Bajer Leverkuzen je po prvi put u istoriji šampion Bundeslige!​


GLJE4_ZW8AEySTU.jpg
 
Back
Top