gr Grčka 2024: Marina Satti - ZARI

Siguran sam da će vizuelno ovo biti jedan vrhunski nastup. Marina je iskusan izvođač i ne bi sigurno pristupala svemu ovome tek tako.
 
Gledam maloprije ERT World, zaboravio sam da imam taj kanal, završila epizoda serije i nakon toga pustili Zari i lijepo napisali grčka pjesma za Evroviziju.

Ako RTS to ne radi na RTS1, može na RTS Svet da vrti spot Ramonde da se narod vani upozna sa pjesmom ovako kao što to Grci rade
 
Sve sam više ubeđen da će ovo grmeti na sceni. Bop nastup koji možda najviše iščekujem. :love:
 
Улијева ми повјерење што је рекла да су пјесму правили за сцену а она прихваћена и без наступа. Плус она прехаризматична и талентована, ма има да вози ово.
 
Iskustvo mnogo znači u izvođenju ovakvog tipa pesme. Ne bi mogao to svako preneti na isti način, naprotiv. Vidim scenario u kome je GR u top 10 lagano.
 
Ма сјајна је, исто могу да ју видим са 200+ поена укупно и у топ 10 без много муке
 
Meni se nikad nije desilo da mi neka pesma skoči 20 mesta na ličnom rangiranju. Bila mi je apsolutno nesljušljiva kada je izašla pa mi je onda jedva izbegla bottom 5 u trenutku kada sam sastavljao prvu listu i tu sam je stavio na 30. mesto. Sada mi je 8. 🫣

Ne bi me iznenadilo da bude Fulenn/Eaea ove godine, ali me takođe ne bi iznenadio ni top 10.
 
Publika će da izgrmi na pesmu. Samo je pitanje da li će je potopiti žiri, nadam se iskreno da neće
 
Ako je Moldavija koja je ruku na srce bila bolja pesma od ove imala 7 poena od žirija zbirno u finalu, šta onda očekivati za Grke??
Mada imaju makar taj Kipar tako da tu imaju tih 12 poena i jos poneka zemlja zirija i mozda nakupe 30-40 poena zirija, tipa Albanci bi im mogli dati nesto
 
Grčka delegacija krenula za Malme, gde im je sutra prva proba. Društvo joj prave plesači i koreogafkinja - Huseyin Cetintas, Yasin Ametoglou, Vassilis Karayannis i Eirini Damianidou.

liCL7FL.jpeg
 
In terms of staging, Marina brings the same sass and attitude we saw in the official video - the kilt has been swapped for a shiny purple dress with a puffball skirt, paired with black heeled boots. Marina has four backing dancers – three male, one female - who join Marina to fuse precision street dance moves with traditional elements. There’s lots of close-up camerawork – Marina really connects with the TV audience, and it looks great live on stage too.

In terms of graphics, there's loads of colour and energy – with neon pink floating ZARI graphics on the cubes, and grafitti-style visuals on the LED wall bringing that same urban vibe we saw in the official video.
/reddit

Jedva čekam da vidim ovo!! 🤩
 
Back
Top