gr Grčka 2024: Marina Satti - ZARI

Možebitno loš tejk:

Armenija na kraju prolazi bolje od Grčke
Vidim Jermeniju visoko od strane istocnoevropske publike. Medjutim, ocekivao sam vise sto se tice harizme tj prodavanja pesme kao world music, sto zapravo i nisu postigli. Sve u svemu je ok, nije nemoguce da se desi ali njih ocekujem negde u sredini finala, bas zbog lokalnog utiska koji ostavlja, nasuprot Grka koji su spojili melos sa modernim, sto im je do sada uz dobar nastup uvek palilo.
 
Komentarisem sa poznanicom koja je u Malmeu nastup Grcke i ona mi napise kako gori, kad ono starno Marinche ima temperaturu
 
Uf, ovo je najgori mogući scenario koji može da zadesi izvođača. Nadam se da će izgurati, u finale ne sumnjam ni najmanje.
 
Da, najgori mogući period, aj da je u prvom pf pa da ima vremena da odmori, ovako sutra već proba za žiri

Ali vjerujem u nju da će biti sve super 👏
 
Super nastup, pesma nije po mom ukusu, ali zasluzeno finale.
 
TA TA TA TA TA TA

BRAVO PONOSU MOJ!!!!!!!!

Samo sutra smiriti mikrofon kad žiri bude glasao i BOMBONA
 
Malo mi je paket bio ispod očekivanog, ali ok je. Uzimajući u obzir okolnosti, dobra je bila, ali je više ne vidim u top 10.
 
Ali braća Grci koji su u tolikom hajpu naguraće joj milionče do 12 :love:
Neka se angažuje dijaspora plus ovo malo Balkana što učestvuje i eto je u top 10
 
Mislim da je ovo jedna od retkih, ako ne i jedina, pesma na grčkom koja meni nikako nije legla. Nastup dobar, zabavan. Ali nije mi to to. Jermenija mi je bila bolja
 
Jako je simpatična, što jest jest, šteta što joj je pjesma krš
 
Back
Top