gr Grčka 2024: Marina Satti - ZARI

Pesmu volim i dalje, nastup me nije kupio. Bilo bi lepo da se nekako ipak ugura u top 10 ali bice tesko.
 
Malo bih joj ukakio večeras nastup zbog nedoličnog ponašanja na press konferenciji nakon polufinala II
 
S obzirom na promašen nastup, ovo joj je odličan rezultat do kog je došla pomoću harizme i zaraznog instrumentala.
 
Definitivno plasman iznad očekivanja. Zarazan bit i Marinina harizma pre svega su učinili svoje, ali generalno, mislim da ovde nije bilo preteranog truda oko celog nastupa. Delovalo mi je traljavo i na momente jeftino.
 
Amanda je bila 8, a Stefania 10.

Isključivost nikada nije dobra opcija pri izboru pesme, pa tako ni kod Grčke. Ja sam prvi bio zagovornik toga da se vrate nekom svom izvornijem zvuku, prvenstveno jer su zarađeli par godina sa amerikanizovanim pesmama, ali to svakako ne znači da bi svoj melos trebalo da šalju svake godine.
 
Ja ti od srca želim da što pre uđeš u 2006. 🤡
Sve tri pesme koje su bile u intervalu su pre te 2006. godine koju spominjes, i pojele su bukvalno svaku ovogodisnju pesmu. To sto je old, ne znaci da je lose, naprotiv....svi pate za starom evrovizijom gde su nastajali hitovi koji se i dan danas pevaju, dok ove sadanje pesme ne mogu ni do sledece evrovizije da opstanu.
 
Back
Top