ge Gruzija 2024: Nutsa Buzaladze - Firefighter

Doslo vreme kad talenat i ulaganje Kipra 2018e se mora nadmasiti da se udje u top 10 ☺️☺️☺️

Bravo za Nutsu ni jednog trenutka nisam sumnjao, moj prvi favorit na forumskom glasanju, najverovatniji drugi overall pre samog starta!
 
Opa! Ovo je dobro! Svaka čast, izgleda ovo dostojno finala, šteta što mi se pjesma ne sviđa xD
 
Nije humano koliko puta sam pogledao snimak sa probe. Celo moje telo drhti za tim isečkom.
Nije humano da sam ja upravo krenuo napisati da sam pogledao 100 puta isječak i onda vidim ovo 😂
 
Definitivno je nastupom najviše pokazala od svih bopova. Nažalost, neko mora da izvisi, a mislim da nju može da košta samo vrlo neprijemčiva pesma. Ako se provuče, biće zasluženo, na konto nastupa.
 
Meni se i pesma jako sviđa od samog starta, ali na stranu to, mislim da je ovo što je Gruzija prikazala na probi definitivno najbolji sklad pesma-nastup u konkurenciji bopova. Ništa novo ili super wow, ali odlično uklopljena energija sa scenom, koreografijom + Nutsa je sjajan performer i vokalista.
 
KVo3sHd.jpeg
 
Back
Top