nl Holandija 2022: S10 - De Diepte

Nisam rekao da je užas, meni stvarno dobro zvuči i to mi se dopada, već ovo što Choda kaže, bolje da se držala lasera. Mnogo statičnosti ima u nastupu, em što se ona uopšte ne mrda do sredine pesme, em što snimaju često ko iz jednog kadra. Više ovo gledam kao flop u smislu izneverenih očekivanja, a ne da je loše niti je katastrofa, samo je od ovog mogao itekako dobar nastup da se smisli, a dobili smo onako nešto za nijansu bolje od nastupa Marije Mirković na Pesmi za Evroviziju, recimo da me na njen koncept podseća, ona je stajala u kvadru, ova na postolju oivičenom svetlosnim snopovima, obe su na postolju i kasnije izlaze napred...​
 
A zaista ne znam zasto nisu zeleli lasere, onaj nastup je izgledao fenomenalno.
 
Možda nisu hteli jer bi ascoiralo na Dankana, pa da se ne ponavljaju puno. Uglavnom moglo je to mnogo bolje. Ne kažem ništa da li će i koliko uticati na plasman, svakako ne izgleda pobednički.​
 
Meni nije bolja, ali mi je među boljima ove godine. Za Dankana se prosto očekivalo da pobedi sve vreme, a na kraju nije bio ni pobednik žirija, ni pobednik publike, pa iz tog razloga ne očekujem baš da ona pobedi, no videćemo, ipak smo u godini kada nema izrazitih favorita, sem Ukrajinaca koji su to više zbog aktuelne situacije, ali moram priznati da su danas imali nakompletniji nastup.​
 
Moracu da se slozim sa Milosem. Ni ja nisam odusevljen sa ovim sto sam video. Peva na jeziku koji skoro niko ne razume, a scena je prazna i nekako mi se cini i da ta emocija u glasu izostaje. Ok je, ali mi nije ubedljiva kao sto sam se nadao. Nazalost.
 
Pa... Ubacio bih neki filter na sliku, nešto da malo izgleda drugačije i upečatljivije, ili bih, naravno, vratio lasere. Nekako se bojim da će publici biti nebitna
 
Izgleda kao 23. mjesto. Nešto kao Belgija prošle godine
 
Totalno obicno i nebitno izgleda nastup, a ona potpuno operisana od harizme. Steta za lasere.
 
Back
Top