nl Holandija 2024: Joost Klein - Europapa

Pesma je žešći treš, preuzetih semplova kol'ko voleš, npr. 2 Unlimited - No limit. Može da bude i Juro - pa pa! Hasta la vista!
 
Ovo mi dođe kao finski entry, ali na holandskom -> užas.
 
Nista posebno, iskreno, da nije bio na domacem terenu, mislim da bi reakcija bila nikakva.
Sto se tice nastup za ESC, mislim da nece previse menjati.
 
Ma hajpuju pre svega Holandjani i neke zemlje Zapadne Evrope, iako je pesma generalno vesela i pozitivna, ima tu dosta poruka koje se kriju iza nje 😉
 
Last edited:
Ma to mi je jasno, ali nije mi jasno kako je sama pesma postala toliko viralna, čak im se predviđa i pobeda kod publike
 
Ma kakvi, ne znam te statistike, gde je najslusanija i sl, ali jedno je tacno u Holandiji su svi zaludjeni sa tom pesmom, Belgija, slicna situacija, tako da pretpostavljam da dosta ide sa domaceg terena. Nemam pojma, ja to ne osecam, na pocetku mi je bila zanimljiva kada sam je tek cuo, sada mi nije nista posebno.
 
Tješite se 😂 Pjesma je najslušanija na Spotiju ove godine i kad se oduzmu slušanja iz Holandije i Belgije

Ovaj momenat sa kamerom na sceni koja snima publiku iz njegove perspektive odličan, nadam se da će zadržati to za Malme. Plus što ima ovaj kraj iz spota... 200+ poena publike lagano
 
Svakako, neko će biti u pravu a ko, znaćemo za manje (??) od mjesec dana

bring it llama GIF
 
I uča odradio review
Ucinio mi je pesmu malo zanimljivijom.
 
meni je ova pesma i bolje od Hrvatske, ali on mi je gadan, teška fejkara, plus pobedili su pre 5 godine, plus mi sve oko njega deluje isprogramirano i lažno, tako da pobeda nikako za ovo.
 
Teška fejkara? Šta tačno folira i šta je isprogramirano i lažno u vezi sa ovom pesmom/ izvođačem? 🤔

Meni deluje kao standardna muzika koju inače pravi, u žanru koji je nastao i koji je popularan u Holandiji. Pritom, koncerti su mu veliki i veoma posećeni, sa odličnom atmosferom.
 
Jednostavno osetiš tu neku energiju kad se neko trudi da se dopadne, da bude viralan, da bude loooood
 
Back
Top