nl Holandija 2024: Joost Klein - Europapa

Meni on više izgleda kao da je istraumiran i dalje zbog takvih gubitaka u djetinjstvu pa sad maskira to sve time što se pravi opičen i lud.

Ali ja sam Rak u horoskopu i u svima prvo vidim takve stvari pa možda nisam baš objektivan
 
Ni ja ne vidim ništa fejk kod holandskog predstavnika. Ne dopada mi se pesma, ali ima favorita kod kojih mi sve izgleda usiljeno više nego kod njega.
 
Jednostavno osetiš tu neku energiju kad se neko trudi da se dopadne, da bude viralan, da bude loooood
Ja sam baš osetio suprotnu energiju. Da je autentičan i da je došao sa vrlo ličnom i iskrenom pesmom.

Jedina “fasada” ovde je što je kao neki klovn i zabavljač, pa ljudi imaju utisak da je ovo joke entry, ali kada se zakopa malo dublje, dolazi se do suštine da je u pitanju vrlo emotivna osoba.
 
Чудо да нису довели и ову двојицу Финаца из ове године
 
Ne bih za njih mogao reći da se uklapaju u koncept originalnosti ove dvojice. Više su neuspeli pokušaj iste. :D
 
Nesto je bila neka hajka oko njega kada je na nekom liveu, tokom glasanja fanova na ESC sajtu, cimao svoje fanove da glasaju pa onda da prave meme i da ga na taj nacin promovisu, to mi je malo izgledalo bezveze i stvorilo utisak neke usiljenosti.
A i pesma mi je nekako kao da je sklapana s predumisljajem da zainteresuje odredjene grupe ljudi. Vecina ljudi koja je slusala taj bit tokom 90ih su danas roditelj. Pa onda peva o drugim Drzavama. A i on sam mi je nekako odbojan od samog pocetka. Sve ovo mi je bacilo malo senku i na kraj koji je stvarno dirljiv.
Ali sam i siguran da on nema sanse da pobedi pa mu ne zameram :D
 
Evo vele da će nastup biti nešto 'neviđeno' do sad, kao gledaoci će se pitati 'kako je to uopšte moguće'. Očekujem ovog lika sa kamerom da trči iza njega uz one lude ubrzane kadrove, to do sad svakako nismo imali a meni je efektno. Samo da ne pretjeraju i cirkus ne naprave.

Skakati u publiku ne vjerujem da će uz ovolike bezbjednosne mjere ove godine
 
Polubit će ženu ženskog pola na sceni u ruku i dati joj cvet. To definitivno videli nismo još od pedeset i neke
 
Ja sam mislio da je ovde u pitanju neka EU sprdnja u tekstu poput Ramba Amadeusa, a ispade skroz suprotno.
Cvrc! Nadam se da neće makar biti u borbi za pobedu kakav god nastup imao.
 
Гледао сам неке његове разговоре, баш позитиван и готиван лик, потврдио је да ће на наступу бити и овај крај из спота јер не жели да људи мисле да се само шали и да је неозбиљан лик.

Исто тако поручио да се спрда са кладионицама јер је против клађења и коцкања и да су цигарете здравије од клађења 😂
 
Rekli su da će holandski nastup biti novo sletanje na Mesec.
 
Back
Top