nl Holandija 2024: Joost Klein - Europapa

Bukvalno, kad god se neko tako hvali nekim vanzemaljskim nastupom unapred, možemo očekivati situaciju "tresla se gora, rodio se miš". Videćemo uskoro na probama, ali ja ne mogu nikako da naslutim bilo šta wow i neviđeno za ovakav tip pesme.
 
Kreativni direktor rekao kako ništa ne prepuštaju slučaju i da će nastup biti spoj Kaarijine ludosti i Sobralova emocije jer je to i Joost u suštini

Biće i 2 lika iz spota na sceni sa njim
 
Nespojivi su mi Karijina ludost i Sobralova emocija, ali ajde. Neka nas iznenadi. :sneaky:
 
Да, спој неспојивог, али капирам да мисле на исту идеју као из спота, шаренило, плес, луд костим а онда на крају емотивних 15-ак секунди
 
Na kraju će biti čuspajz, kada se najavljuje ludilo i spektakl, kada se spaja sve i svašta i spojivo i nespojivo na kraju češće ispadne smuti pa prospi
 
Interesantan koncept, ali sumnjam da će se to naširoko razumeti.
 
Не вјерујем да ће наступити заједно, нема ми смисла то баш
 
Severina s Letom 3 na Dori >>>>

Rečeno je da će s njim na pozornici biti neka dva popularna tiktokera iz Nizozemske. Valjda s Kaarijom radi na nekoj pjesmi ili tako nešto
 
Zlo mi je od ove pesme, bolje onda Izrael da pobedi.
 
Ма да, можда ремикс неки ураде, то океј, али тешко на наступу да ће бити. Не уклапа се никако
 
Glupo je da se nastupa i u takmičarskom i u revijalnom delu istovremeno. :sneaky:
 
Samo Lena 2011. može i da se takmiči i revijališe.
 
Kreativni direktor Joosta je rekao da ce nastup biti spoj Sobrala i Kaarije 🤔
 
Holandija ce kod publike biti na primer izmedju 3. i 10.mesta, kod zirija ili sredina tabele ili dno tabele kao Moldavija 2022 ili Let 3, ali sve u svemu imaju sansu da osvoje jednu od prvih 10 pozicija, u najgorem slucaju bice na sredini tabele u velikom finalu, dakle 13.mesto
 
Back
Top