nl Holandija 2024: Joost Klein - Europapa

Leakovana je iskadrirana proba. U strofama ima energije dok kad udje u refren splasne kao - ne znam kako da se izrazim a da se ne izrazim :D Sve je prilicno basic, a vokal los. Kazem jedino ako kriju nesto, i uzdrzavaju se, jer troluju svo vreme, spot je vrhunski odradjen, bas osecaj sa konja na magarca.
 
Baš loše, a ono fejk ridanje na kraju je samo kruna svega.

Bukvy uvreda usporediti ovo s Konstraktom, Kaarijom, kime god od tih neobičnih entryja
 
Juče sam pročitao da se Käärijä na srp transkribuje kao Kerije. Šok.
 
Slike sa prve probe su mi delovale odlično, ali sada na kraju ispada da mi je Finska neuporedivo zanimljivija nego Holandija
 
Publika podivljala sad opet

Ali ja imam pitanje, jedno jedino: ŠTA JE SA REFRENOM?
Pa većina zemalja je imala nasnimljene prateće (Kipar, Austrija itd itd) a on jadan pjevuši kao da nije doručkovao??? Baš kvari utisak taj momenat
 
Možda je to neki statement?? Kao ono kad Konstrakta donese leba na snimanje razglednice, pa ljudi u to učitavaju Marinu Abramović.
 
Ma pocrkaćemo od konstantno neke dubine i iznenadjenja i poruke u ovoj pjesmi😌
 
Iako obožavam pesmu koncept mi je skroz zapadnjački nekako, nesvarljiv. Kao Gustaph prošle godine recimo.
 
Ehh Finska mi je primer bolja u ovom zanru, realno pesma jeste predstavljena malo trolasto, eto ubacili to na kraju da dokazu da nije, ali jer bas moralo taj deo u recap xd
 
Ma mene radi i dalje, prejako je bilo sve osim pjevanja refrena

Bravo majstoreeee
 
Kul je bio. Ne razumem to tiho pevanje u refrenu doduše.
 
Nažalost, kako se odvija situacija sa podeljenom publikom, mislim da su mu sad male šanse da završi u top 10. Hrvatska će sigurno uzeti oko 350, možda i Izrael, Ukrajina 200+, tako da mislim da će se Joost boriti sa tipa Estonijom/ Finskom za nekih 100-ak poena. Očekujem scenario sličan kao Let 3 prošle godine. Bottom 3-5 kod žirija + 100-120 od publike i neko 11-14. mesto.
 
Back
Top