nl Holandija 2024: Joost Klein - Europapa

Ali Joost koji nam je obećao nešto neviđeno na Evroviziji i zapravo ispunio obećanje time što će dovesti do kolapsa EBU i Evrovizije i to sve u kostimu koje je parodija Evropske unije 🤌🏻
 
Evrovizija, kao i većina sličnih događaja, promoviše ideju kulturne razmene, prijateljstva i saradnje između zemalja. Iako mogu postojati politički ili lični stavovi koji se razlikuju među predstavnicima, cilj ESCa je da slavi muziku i kulturu i da podstiče razumevanje i zajedništvo. Holanđanin očito to ne razume i mislim da bi def. trebao da bude DSQ.
 
Moje neko viđenje situacije je da je moguće da je trenutno sukob na relaciji Izraelske i Holanđanske delegacije, gde ni jedna ne želi da popusti i obe su stava ili oni ili mi
 
Kažu Španjolci:

NAJNOVIJA VIJEST: Zajednička tiskovna konferencija EBU-a i SVT-a sazvana je nakon tiskovne konferencije #EurovisionJunior. Očekuje se važna izjava i objašnjenja o tome što se dogodilo s Joostom Kleinom. Ludi sati u Malmöu s vrlo uzrujanim delegacijama. #Eurovizija

Ta JESC pressica je bila zakazana za 19:00
 
Pa to smo već rekli. To je redovna pres konferencija domaćina i EBU-a. Ako misliš na nju?
 
Back
Top