nl Holandija 2024: Joost Klein - Europapa

Dobro, gospođo, gdje ste vi? Prijepodne ste huškala narod ovdje i onda nestala!! Kritično je, moramo biti na oprezu cijelo vrijeme, jedino nas irska grobničarka može spasiti
Vozila sam kola!!!
Evo sad se informišem o svemu i nije mi dobro, bukvalno Bambi vadi Gebelsa iz groba ovo više nema smisla!

A ovo je kao i mortal combat malo, Bambi je ona Kitanina majka što vrišti, a Eden je Sonja Blejd čiterski plejer.
 
Ne bih imao ništa protiv Bambijeve pobede. Ako ništa, ljudi bi se više trudili oko režije nastupa naredne godine. Ali se nadam zbog nas da Evrovizija dolazi na Balkan.
 
Nije mi jasno zasto mu ne daju da nastupa vec pustaju snimak ako jos uvek kao pregovaraju
 
Nesto mi govori na osnovu svega što sam istražio po netu da se neće vratiti... Možda ostave nastup iz polufinala a možda nastupi 25 zemalja
 
A sto je otfolovao sve ljude koje je pratio na instagramu? Ocigledno je covek nacisto prs'o...
 
To ne znam ali sam pročitao da je obrisao sve storije u vezi sa ESC tematikom, jel
 
Jos uvek ne...
Danas kad se vratio u hotel ispred lifta je želela da ga intervjuise svedska novinarka, pitala ga je kako je i ako moze da kaze sta se desilo ali ju je iskulirao sa slusalicama na glavi i cutanjem
 
Nema mi nikako smisla kako su zamislili da večeras žiri glasa za njega na temelju nastupa iz polufinala, a sutra onda recimo ne nastupi u finalu? Mislim, dsq ga onda svakako ne mogu jer se remete glasovi žirija, jedino mogu i sutra pustiti nastup pa se glasa na temelju toga, što mi je skroz bezveze.
 
Jebo Zadrugu šta je ovo. Izgleda da je novi gen sekretar EBU-a Željko Mitrović
 
Pa ziri boduje sve zemlje... ako se ne vrati samo ce se promeniti bodovi 1-12 bez Holandije i to je to...
 
Pa verovatno bi ga samo izbacili i pomerili glasove svakog clana zirija bez Holandije, pa bi to obradili. Ovo im je backup dok se jos ne odluci da li ce nastupati sutra.
 
To ima smisla. U svakom slučaju je bzvz situacija, šta imaju toliko vijećati, ili je napravio nešto zbog čega ga treba dsq ili ne, ne može biti toliko komplicirano, ali kao i obično, EBU pronađen u neodlučnosti, letargičnosti i njonjavosti.
 
Realno, nikada nismo ni imali ovakve situacije na ESC-u, ne bio u njihovoj kozi.
 
Meni sad deluje da cak i da ga puste da nastupa da on nece hteti ni biti u stanju ovo je sad samo mucenje
 
Iz rekla kazala priče je napao neku ženu iz esc produkcije ali iz zvanične da je samo bio incident bez dodatnih info za sada
 
Jel sad i mi moramo d aga izbacimo iz izbora za mistera, i da ponovo imamo forumsko glasanje? 😂😂😂

🇵🇸🇵🇸🇵🇸🍉🍉🍉🇵🇸🇵🇸🇵🇸
 
Back
Top