hr Hrvatska 2023: Let 3 - Mama ŠČ!

Kad bi se idiotski političari na obje strane makar 5% ugledali na hrvatske i srpske eurovizijske predstavnike maltene svake godine u smislu koliko se lijepo slažu i podupiru međusobno, svima bi nam zajedno bilo puno, puno ljepše. Ovo su ambasadori dobrosusjedskih odnosa, a ne ono kad Brnabićka dođe kod Plenkija
 
Ma opšte je poznato da se međusobno palimo jedni na druge, samo potliričari ne žele da se međusobno razmnožavamo.
 
Krindž je postao veoma isplativa kategorija.
 
Ju pozelenili. 10. na kladionicama. Hahahaha. Najjače ikad bi bilo da Letovci budu u 10, a to nisu mogli svi prije njih. :ROFLMAO:
Mihaljević na aparatima.
 
@Marko nadam se da si spreman na top 5 u televotingu i na prvi naš top 10 plasman još od 2001. godine 🤩
#JebešSkromnost
 
@Ro97 jesam. pitala me nekolicina ljudi u mom okruženju (koji prate ESC površno, a znaju da sam ja baš into it) što mislim što će se desiti u subotu i svima sam rekao isto - od žirija max 10 bodova, od televotinga cca 210, u konačnici tipa 8. mjesto i kod toga stojim. uvijek postoji mogućnost da ispadnemo delulu s tim optimizmom, ali s druge strane itekako imamo razloga nadati tome da ćemo razvaliti na televotingu. Dvadesetak godina gledamo kako nam je država na ESC-u statist i fikus, tako da imamo svo pravo ovog svijeta očekivati odličan ishod. ☝️
 
Meni je realno da se dogodi tako kako si rekao, nisu nas slučajno stavili predzadnje, a i što više gledam nastup sve mi je više iconic i razmišljam da ljudi zbog ovakvih stvari i vole gledati euroviziju, vole te otkačene nastupe, a i svi će razumjet poruku, kraj Finske se najviše izdvajamo i totalno je drugačije od svih ostalih 🤞
 
Ne razumem, ogorceni su jer su tad bile reklame ili jer su drag nastupale?
 
Ogorčeni su jer su išle reklame dok je bio drag show. HRT svake godine kad su bilo kakve pauze u polufinalima pušta reklame i ništa od tih interval actova, priloga itd nikad ne vidimo, ali eto sad je u pitanju drag show pa je to dobra prilika da fanice naprave bespotrebnu dramu
 
Ogorčeni su jer su išle reklame dok je bio drag show. HRT svake godine kad su bilo kakve pauze u polufinalima pušta reklame i ništa od tih interval actova, priloga itd nikad ne vidimo, ali eto sad je u pitanju drag show pa je to dobra prilika da fanice naprave bespotrebnu dramu
Da, neko je sinoć Rumune isprozivao zbog toga jer su isto išle reklame, a ja znam kad sam ranije gledao na HRT da su uvijek reklame išle kad je revijalni dio a završilo se glasanje, nije ništa novo
 
Kada god je revijalni dio na HRT-u su reklame. Kao i sinoć. Ne znam čemu drama, oduvijek je bilo tako.
Zato je najbolje gledati na YT gdje sve vidiš plus nema Čurlića.
 
Back
Top