hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Ne znam da li je neko već pisao ali 43%
Vise ima msm i od Loreen u to vreme 2 dana skoro posle polufinala a ujedno 2 dana pred finale, po kvotama ce biti vec danas Lazanja slican, nego sto je Loreen imala U SUBOTU, on vec sada je dostizee :D
 
Ustao sam jutros sa snažnim osećajem pobede Lazanjice i krenula mi suza radosnica i najež u isto vreme dok sam slušao pesmu i nameštao kosu za radni dan!
Nameštao kosu🤣Ja isto. Facorita Francuza otpisao. Lazanja završio
Lijepo gostovanje. Duša 🥰

Divna je Tajči .Nisam je nikad ni slušao, baš odlični su joj komentari. Puna je ona pozitivne energije smirena a ljudi ona je pjevala prije 34 god na Evroviziji a super izgleda .Lazanju sam vidio da je završio ugostiteljsku školu, moja škooooola ❤️
 
Meni je bilo jasno da ova pesma ima ono nešto i da poneđuje čim sam je prvi put čuo.
 
Razmišljao sam danas ako pobijedimo ko bi uopće vodio ESC jer ljudi s HRT-a nisu za takvo što loool pa evo mogla bi Tajči, barem s engleskim ne bi bilo problema pošto je više Amerikanka nego Hrvatica 🥰
 
Pa nadam se da neće, mislim meni su oni oboje skroz okej i gotivni, ali za voditi Doru i Zvijezde pjevaju, ne show poput ESC-a 😂
 
Razmišljao sam danas ako pobijedimo ko bi uopće vodio ESC jer ljudi s HRT-a nisu za takvo što loool pa evo mogla bi Tajči, barem s engleskim ne bi bilo problema pošto je više Amerikanka nego Hrvatica 🥰
Susjedi će vam poznajmiti Dušku, taman da budu Duška i Duško (Čurlić), da imate unikatnu voditeljku u istoriji ESC-a koja će da najavljuje učesnike uz lepu dozu cinizma.
 
Ali kako Tajči nema problema sa Irskom, pevala je neku vrstu duhovne muzike, tome se baš posvetila, uz neki izlet u pop muziku, poput moje FSC pesme "Mojoj majci" ❤️ ali skroz kapira šta je performans i uopšte razume duh Evrovizije. Osećam pozitivne vibacije i euforiju kao 2022. 🥹 Samo neka pokuša EBU, žiri, ko god ... ovo da pokvari, biće je*an kao jež onaj pustinjski! 😤
 
Back
Top