hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Ne znam da li je neko već pisao ali 43%
Vise ima msm i od Loreen u to vreme 2 dana skoro posle polufinala a ujedno 2 dana pred finale, po kvotama ce biti vec danas Lazanja slican, nego sto je Loreen imala U SUBOTU, on vec sada je dostizee :D
 
Ustao sam jutros sa snažnim osećajem pobede Lazanjice i krenula mi suza radosnica i najež u isto vreme dok sam slušao pesmu i nameštao kosu za radni dan!
Nameštao kosu🤣Ja isto. Facorita Francuza otpisao. Lazanja završio
Lijepo gostovanje. Duša 🥰

Divna je Tajči .Nisam je nikad ni slušao, baš odlični su joj komentari. Puna je ona pozitivne energije smirena a ljudi ona je pjevala prije 34 god na Evroviziji a super izgleda .Lazanju sam vidio da je završio ugostiteljsku školu, moja škooooola ❤️
 
Razmišljao sam danas ako pobijedimo ko bi uopće vodio ESC jer ljudi s HRT-a nisu za takvo što loool pa evo mogla bi Tajči, barem s engleskim ne bi bilo problema pošto je više Amerikanka nego Hrvatica 🥰
 
Pa nadam se da neće, mislim meni su oni oboje skroz okej i gotivni, ali za voditi Doru i Zvijezde pjevaju, ne show poput ESC-a 😂
 
Razmišljao sam danas ako pobijedimo ko bi uopće vodio ESC jer ljudi s HRT-a nisu za takvo što loool pa evo mogla bi Tajči, barem s engleskim ne bi bilo problema pošto je više Amerikanka nego Hrvatica 🥰
Susjedi će vam poznajmiti Dušku, taman da budu Duška i Duško (Čurlić), da imate unikatnu voditeljku u istoriji ESC-a koja će da najavljuje učesnike uz lepu dozu cinizma.
 
Ali kako Tajči nema problema sa Irskom, pevala je neku vrstu duhovne muzike, tome se baš posvetila, uz neki izlet u pop muziku, poput moje FSC pesme "Mojoj majci" ❤️ ali skroz kapira šta je performans i uopšte razume duh Evrovizije. Osećam pozitivne vibacije i euforiju kao 2022. 🥹 Samo neka pokuša EBU, žiri, ko god ... ovo da pokvari, biće je*an kao jež onaj pustinjski! 😤
 
Razmišljao sam danas ako pobijedimo ko bi uopće vodio ESC jer ljudi s HRT-a nisu za takvo što loool pa evo mogla bi Tajči, barem s engleskim ne bi bilo problema pošto je više Amerikanka nego Hrvatica 🥰
Jooj Doris Pinčić je meni preslatka, mogla bi ona haha ili neku malu ulogicu da ima tirkizni tepih ili tako nešto. 🥰
 
Pisalo se na X-u da bi bila fora Oliver ponovo da vodi, ali mislim da je čovek ipak previše star za to, mada se odlično drži.
 
Razmišljao sam danas ako pobijedimo ko bi uopće vodio ESC jer ljudi s HRT-a nisu za takvo što loool pa evo mogla bi Tajči, barem s engleskim ne bi bilo problema pošto je više Amerikanka nego Hrvatica 🥰
Samo ne ona kuvana noga što je vodila Doru, pls. :ROFLMAO:
 
Jao meni se svidela ona mrzovoljna voditeljka Dore, podsetila me na mene na raznim događajima gde sam bio primoran da se pojavim, a nisam hteo da se pojavim
 
Da li igde kod nas u okruženju postoji simpatična voditeljka ja se pitam 😂
 
Back
Top