hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Svaka čast Lazanja
Prvi i tako ostaje. Možda čak i veću razliku napravi.
 
I ovde mi je vrlo problematična režija, kada malo bolje prostudiram snimak. 😔
Slazem se.
Jeste da tome ne pridajem znacaja, kadriranju, ali ovaj isecak mi je problematican.
Vizuelno mi je mnooogo bolje nego na Dori, a cak mi se cini da se i vokalno popravio.

I da. Imam utisak kao da je cela Hrvatska stala iza njega i sto bi se reklo, da je vetar u ledja. Apsolutno podrzavam tako nesto.
 
Deluje značajno bolje nego na Dori.
Ozbiljan konkurent za pobedu. (y)
 
Meni samo zao sto nisu zadrzali onaj deo kod instrumentala kad budu sva svetla zelena
 
Ne znam, ne verujem u pobedu, ali bukvalno se molim da pobedi, ni jedan drugi pobednik mi ne bi imao smisla, osim eventualno Ukrajine, ali ne želim da ponovo pobede koliko god odlični bili lol
 
Ne znam, ne verujem u pobedu, ali bukvalno se molim da pobedi, ni jedan drugi pobednik mi ne bi imao smisla, osim eventualno Ukrajine, ali ne želim da ponovo pobede koliko god odlični bili lol
Ukrajina jedina zasluzuje pobedu, a nece pobediti samo zato sto eto nije red da opet pobede, sto je glupost.

Ja mislim da će Hrvatska biti treća
Ma nece ziri valjda ovo izgurati na prvo mesto pobogu
 
1. mesto kod publike mi sve izvesnije, osim ako Ukrajina ne pomrsi konce, dobar nastup + ogromna dijaspora. Ne znam kako će ga žiri oceniti, ne verujem van top 10, ali da li dovoljno visoko? Nadam se.

@Bocacho.90 Ukrajina bi bila među mogućim pobednicima i sa dosta slabijim paketom, što zbog ogromne dijaspore što zbog političkog glasanja. Kome je zanimljivo da svake druge godine gledamo istu državu u vrhu? Meni svakako ne. Hrvatska kao verovatno najveći favorit sezone mnogo više zaslužuje da pobedi nego neko ko bi bio favorit i da su poslali moldavsku pesmu.

RTTD je paket bez i jedne mane, Ukrajina mi pak ima mana, iako je nastup odličan.
 
Last edited:
Nedelju dana pred evroviziju kladionice Hrvatsku sve vise izdvajaju kao glavnog favorita. Ovo je jako dobar znak, ide ka tome da ni ziri nece biti problem.
 
Bogme, ovaj preokret mnogo govori. :love: U poslednjih 10-ak godina, kladionice su samo par puta omašile pobednika, ali je ESC pobednik skoro uvek bio u top 3-4 na kraju. Do kraja ću da strepim od žirija ipak, ali šta god bude, susedi treba da uživaju u ovom momenti i ovoj sezoni.
 
Ja ne znam kako ću preživjeti sljedeći tjedan. Posebno jer niti neću biti u HR pa pratiti klasično...
Barem da jedne godine normalno pogledam pf i ne stresiram se, ali finale... Tablete za smirenje. 🥹
 
Nedelju dana pred evroviziju kladionice Hrvatsku sve vise izdvajaju kao glavnog favorita. Ovo je jako dobar znak, ide ka tome da ni ziri nece biti problem.
Ako pobedi Lasagna to je znak da za pobedu na Evroviziji ne moraš znati dobro da pevaš, ne moraš imati školovan glas i ako kladionice i EBU nekoga forsiraju zato što je eto red da pobedi neko sa Balkana, onda će i žiri da se vodi sa tim pri bodovanju.
 
Back
Top