hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Mislim da ce biti pobednik publike eventualno vicesampion, ali da ce biti gusto za samu pobedu jer ne vidim ubedljiv televoting ni za koga.
 
Ne mogu da verujem da ljudi sumnjaju u pobedu Hrvatske kad ima bolje šanse na kladionicama od Italije 2021. i Holandije 2019.

Pritom, jedina država koja može da parira Hrvatskoj kod publike ove godine (Ukrajina) će zagarantovano da osvoji manje poena kod žirija, jer je prosto manje jury friendly od RTTD.

Bukvalno ne znam zašto su ljudi toliko anksiozni i stresirani, pobeda Hrvatske je manje-više done deal. Šanse da žiri ne stavi ubedljivog favorita na kladionicama van top 5 su manje od 5% i ovo je Eurovizija. Ne gine nam pobeda neke bejsik pesme. Samo s vremena na vreme pobedi neka muzički neobična pesma. Nekako mi ima smisla da u godini sa dosta neobičnih pesama pobedi najbejsik rok pesma.
 
Sad već stvarno jeste. Razmišljam na Booking-u da negde u Zagrebu rezervišem početak maja. 😂
 
Ne mogu da verujem da ljudi sumnjaju u pobedu Hrvatske kad ima bolje šanse na kladionicama od Italije 2021. i Holandije 2019.

Pritom, jedina država koja može da parira Hrvatskoj kod publike ove godine (Ukrajina) će zagarantovano da osvoji manje poena kod žirija, jer je prosto manje jury friendly od RTTD.

Bukvalno ne znam zašto su ljudi toliko anksiozni i stresirani, pobeda Hrvatske je manje-više done deal. Šanse da žiri ne stavi ubedljivog favorita na kladionicama van top 5 su manje od 5% i ovo je Eurovizija. Ne gine nam pobeda neke bejsik pesme. Samo s vremena na vreme pobedi neka muzički neobična pesma. Nekako mi ima smisla da u godini sa dosta neobičnih pesama pobedi najbejsik rok pesma.
Slažem se, i mislim da će im ići u korist da favorit publike pobedi kako ne bi naišli na gnev fanova kao prošle godine. Bukvalno su zbog tog gneva od ranije izbacili žiri iz polufinala, dosta su podvodljivi, osim kad je jedna stvar u pitanju, ali to sad nije tema.
 
Racunaj i mene kad bukiraš

i-didnt-invite.gif
 
Stavam je, nece bit.u Zagrebu nego u Pulskom amfiteatru, prvi put na otovorenom
 
Ne mogu da verujem da ljudi sumnjaju u pobedu Hrvatske kad ima bolje šanse na kladionicama od Italije 2021. i Holandije 2019.

Pritom, jedina država koja može da parira Hrvatskoj kod publike ove godine (Ukrajina) će zagarantovano da osvoji manje poena kod žirija, jer je prosto manje jury friendly od RTTD.

Bukvalno ne znam zašto su ljudi toliko anksiozni i stresirani, pobeda Hrvatske je manje-više done deal. Šanse da žiri ne stavi ubedljivog favorita na kladionicama van top 5 su manje od 5% i ovo je Eurovizija. Ne gine nam pobeda neke bejsik pesme. Samo s vremena na vreme pobedi neka muzički neobična pesma. Nekako mi ima smisla da u godini sa dosta neobičnih pesama pobedi najbejsik rok pesma.
Pa ne znam baš da li je ukrajinska pjesma nužno manje jury friendly od RTTD, a pritom ove godine je veća konkurencija u televotingu nego prošle. Hrvatska nije ni na scoreboard aplikaciji prva, mada možemo se svi složiti da će vjerovatno osvojiti televoting, ali sve se se vrti oko toga hoće li imati dovoljno glasova žirija. Ovo sad prerasta u ono "Hej mi smo prvi na kladionicama moramo pobijediti".
 
Back
Top