hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Puno srece Hrvatskoj večeras i za vas ovog puta nema zime... a videli se u finalu ili ne, od srca vam želim da pobedite ove godine i to sasvim zasluženo. 💜
Hvala Bogu da ste se i na kladionicama odlepili od on/ona/ono. 💪
 
Nah
Ja sam za ples je mama za sve te pesmice 😆
Bas juče pogledah taj nastup sa Yugovizije i glasanje. 😊 Te godine drugi je bio Masimo Savic- Samo jedan dan a u top 7 mozda i najveci hit u decenijama koje su sledile gospodja Josipa Lisac- Pokaži mi gde Dunav ljubi nebo. Ona i Bebi Dol su svojim izgledom bile bar 2 decenije ispred svog vremena te zato i ne tako dobro prihvacene, naročito Josipa Lisac. Josipin stajling iz 1987 sa Yugovizije bi i danas bio jako atraktivan i ekstravagantan. Žena je živa legenda ex Yu.
 
Reži, Lazanjo, reži! Ovo je bilo premoćno. Obožavam pokret plesačice na meow cat. :D
 
Moja baba kaze da navija za Baby Lasagnu, pa vi vidite! Svaka cast na nastupu, stvarno se nadam da pobedjuje!
 
Odličan nastup, tako samouvjereno, osvojio publiku kao da je koncert odrzao pred fanovima. Pobjednički materijal
 
Ali stvarno koliko je on napredovao u roku nepuna TRI MJESECA, fantastično.
Više stvarno nema mjesta nikakvim pričama oko energije, upitnog vokala i slično.
Baš je pojeo.
 
Nadam se da ga srpski tvt nije oštetio, samo što je krenula njegova razglednica prekinut je program...
 
Oću li pretjerat ako kažem da mi je ovo realno u top 3 nastupa ikad na escu što se tiče rock žanra?

Jbt ne prestajem se ježit na ovo 😍
 
Bukvalno nema ko da mu parira energetski, ni večeras a ni u subotu. Bio je sjajan. 👏
 
Sjajan je bio Bejbi, biće to lep završetak jedne prelepe bajke. Onaj prekid na RTS-u me toliko pomeo, dok sam uključio YouTube na smartTV-u, dok se povezao tv sa fonom, pa dok sam pustio već je bilo na pola hr nastupa... :( i sve do proglašenja finalista sam bio u qrcu.. Više mi neće pasti na pamet da gledam Evroviziju na režimskom RTS-u. Ali piše mi drug iz hr.. pita kako mi se čini, ja kažem ma pobeđuje.... on pa jesi siguran... ah koliko su balkanske zemlje istraumirane, ne veruje se u pobedu ni kad je ovako očigledna... :(
 
Back
Top