hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Samo da podsjetim na žiri koji je smatrao da su 24 pjesme s Dore bile bolje od RTTD: https://www.facebook.com/reel/1505766343598078
Sramota nad sramotama!
To je sve bilo dogovoreno. Da li je Zsa Zsa zaista imala pjesmu ,da li je puštena u međuvremenu?Jok. Oni su to mudro smislili da se priča o tome kako upala zamjena da ide na kladionice u vrhsto je odnah i bilo.. U tom žiriju nisu svi s HRTa zašto taj predsjednik OGAE Hrvatska ne progovori ,ne daju mu oni platu?Šta je bilo s tim konsenzusom i ko je od njih odbio Rim Tim TagiDim. No,to sada više nije važno
Vidim hr portali već biraju voditelje. Sve neki stari 🤣
 
Da, ponovo počeo povećavati prednost nakon probe drugog polufinalaIMG_1978.gif
 
Viralnost i pobeda se stvarno oseti u poslednjem minutu pesme, dovoljno je bilo videti onaj trans kod publike 🔥
 
Do subote će verovatno dostići Lorinin postotak i to bi bilo to. :love:
 
Moram da ovde čestitam (verovatnom) budućem pobedniku. 👏

Meni ni sinoć nisu mnogo godile strofe, kao i inače. Nekako mi je pesma takva da mnogo brzo krene usiljeno, a ne prija mi kad se tako agresivna muzika poklopi sa pevanjem, pa kao da se nadglašavaju.
Međutim, refren i ostatak pesme - sve je bilo više nego fenomenalno! :love: Fantastičan je nastup i neverovatna energija! 🔥 Pure je dosta napredovao i popravio pevanje, sam nastup je značajno unapređen (dovoljno) rekao bih, tako da je, makar što se mene tiče, ona početna zamerka već pala u vodu i bila zaboravljena. :D
Najvažnije od svega je koliko se ta energija vidno prenela na publiku i uspostavila se divna interakcija u areni! Premoćno mi je zvučalo kada se publika do maksimuma dernjala: oooooo, kao i instrumental pred poslednji refren sa onim viralnim, već prepoznatljivim, pokretom "fiktivnog pucnja u nebo".

Za mene hrvatska pesma ima pobednički vajb i bila bi šteta da se propusti ovakva jedinstvena šansa. Glasaćemo u subotu! 😁
 
Back
Top