Hurricane

Najlepšte peva ova što je Citrus ima na avataru.
 
Gledam tacno ovaj klip Sugababes (po kojima je malo formula ove nove Hurricane postave), i koliko su jednostavno obucene, pesma samplovana po tristoti put, pa i danas posle toliko godina zvuci svetski, a gostovanje u jutarnjem programu izgleda energicnije nego Hurricane sa PZE, i onda se pitam sto ih forsiraju glupostima, kad uvek moze nesto ovako, kako god proslo, ostavice bolji utisak. Simple, popish, energetic, girly. Sve sto su one. Cak i fizicki malo podsecaju, da ne pricam da su nase devojke dobri vokalisti.


Just keep it simple, if u are preparing for PZE PLEASE!
 
Uh kako sam se prepao ovih dana - pomisllio da je MTS izbacio hrvatski RTL iz ponude kanala... taman sam počeo da im pišem mail, kad pročitam na netu da je zapravo prebačen u HD. Tu se emituje Super Idol sa Severinom :love: :love: :love:.
 
Iznenađen sam masom pozitivnih komentara ispod videa.
 
Iznenađen sam masom pozitivnih komentara ispod videa.
Isto, šokirao sam se komentarima.

Na takvim snimcima komentari su uglavnom puni zadrtih i zavidnih ljudi, pogotovo starijih ljudi, daleko bilo da pohvale mladu uspešnu osobu.
 
Izgleda je na red došla faza wannabe Tea T, pošto su im pesme žešći flop ali stvarno šta uradiše od grupe..
Bolje da su ih preimenovali (btw meni se ovo sviđa) ali menadžment kako ume da te srolja to ne ume niko. Mora da se zaradi neki dinar, da ne bude da su džabe ulagali. Devojke su talentovane, šteta. Mislio sam da će nastaviti u svetlu stare postave ali ovo je sve samo ne to.
 
"Ti i ja na obodima ludila, dok sviram kraj..' ❤️‍🔥


Ne znam jesam li jedini, ali ja obožavam prvu verziju pesme tj. tako nedorađenu više nego finalnu. Iako smatram da je finalna bolja za samo takmičenje, plus ona pucačina koja je bila planirana za Roterdam, još bolje 💎 Malo mi je žao jer se nisu oprobale sa ovom pesmom iako znam da je Loco bolji izbor, ali onako me uvek kopka šta bi uradile sa HLV. Spucala me neka nostalgija za starom postavom grupe, celu noć slušam njihovu diskografiju.
 
Mislim da bi imale identican plasman i sa HLV, mozda eventualno par mesta bolje pozicionirane jer je 2021. bila bas jaka godina.
 
Bolje bi se plasirale jer je bilo manje bopova plus slabija godina.
 
Jeste, ali mislim da nastup ne bi bio tako skockan kao 2021, a osim toga pesma je bila vokalno nezgodna za razliku od LL
 
Nikad neće biti uspešne jer su kopije svega što vide, pa ajde i mi da probamo tako.
 
Back
Top