IN MEMORIAM: Erin Navan

Najezio sam se. Ocekivao sam nesto skroz drugo po nazivu temu.

Iskreno njenoj poridici svu podrsku saljem. Kratko sam je poznavao ali mi je postala draga. Always in memory ERIN!
 
Ja sam za ovu vest saznao sinoc neposredno pred PZE ali nisam hteo da pisem ovde 🙁🙁🙁
Ostao sam bez teksta ikakvog. Poslednji put smo se dopisivali kad mi je slala poene za FSC i poslednje sto je rekla da ima nekih problema zdravstvenih u porodici ali da je rekla svima da moraju biti jaki i da se ponasaju da se nista ne desava a da je ona odlucila da i dalje ucestvuje na FSC jer je to lek za sve 🙁🙁🙁
Podrška porodici pogotovo jer je danas preminula i Draganina majka 🙁
 
I dalje ne verujem 🥺 I ja sam poznavao Erin sa VS foruma, tamo smo zajedno jedno vreme učestvovali na sličnom takmičenju kao FSC... Uvek draga i pozitivna... Saučešće njenoj porodici i neka ona i njena majka počivaju u miru 🕊️🕊️
 
Ovo je bas tuzno 😔😢
Nikada ne znamo sta nas ceka sutra ☹️
Draga Erin, da ti tamo bude bolje nego sto je bilo ovde, cekaj nas, docicemo i mi nekada tamo, pa cemo se opet zajedno druziti u nekom novom svetu.
 
Ne znam sta da napisem. Zatecen, sokiran, ne znam.
Mogu da kazem da je Erin ostavila traga na ovom Forumu za kratko vreme.
Erin i ja smo imali velike planove sto se tice organizacije FSC. Hteli smo da nas dvoje organizujemo zajedno, imali smo temu i raspodelili zaduzenja. Bas se bila obradovala kada sam joj predlozio da organizujemo zajedno; kao i ja. Cak je napravila neki mini leksikon na koji bih ja odgovorio, a ona bi napravila banere na osnovu toga.
Znam samo da mi je rekla da cemo se vise posvetiti kada joj prodje slava. Culi smo se posle, ali onda neko vreme se nije javljala. Mislio sam da je mozda zauzeta i da ce se javiti kada bude slobodna da se posveti organizaciji. Medjutim....😢
Nisam je poznavao licno, ali kao da jesam.
Neka pociva u miru.
Predlazem da se organizuje neki FSC u znak secanja na Erin, da se salju izvodjaci koje je ona slala.
Sam ne znam, bas sam se izbedacio kada samo ovo procitao, da sam znao ne bih ni ulazio na forum.
 
Dobra ideja (vezano za FSC u znak secanja na nju), definitivno mozemo da joj i na taj nacin odamo postu.

Sinoc odmah posle PzE........jedva sam cekao da udjem i da vidim reakcije na sve sto smo videli sinoc, bio sam bas raspolozen.......ali ovo kad sam saznao, sve je palo u vodu, bio sam van sebe od soka. I jos uvek sam. Mislim da sam sastavio 1 sat sna sveukupno nocas.

Jedva sam i napisao ovaj uvodni post i oprostajnu poruku, a osecaj je kao da je neko najrodjeniji otisao........ 😭

Vec neizmerno fali!
 
Saučešće porodici i forumskoj družini koji su je poznavali.
Jako je teško kada se čuju ovakve vesti. Jeste da smo mi povezani preko neta, al to ne umanjuje čvrste veze koje možemo da uspostavimo.
Kad samo pomislim da svakog od nas će to sustići kad tad ostaje nam jedino da se volimo i manje svadjamo, jer svakako ćemo plakati kad neko umre.
 
Neizmerno mi je žao, počivaj u miru Erin i slušaj pesme anđela!
Nisam te poznavala, ali više puta me ovde nasmejala i po tome ću te pamtiti!
Velika tragedija, ugasio se mlad život, tako pun duha, a odmah za njom i njena majka. Osetila sam gubitak roditelja pre dve godine, nažalost od najteže bolesti. Još uvek nisam prevazišla taj bol, i ovo me je baš pogodilo.
Nadam se da je sa svojom majkom u carstvu nebeskom i da ovo ovde nije naš kraj.
 
Iskreno sam zaboravio na nju, ali po imenu sam je se setio sa starog foruma. Stvarno mi je zao, nismo se nesto Bog zna sta poznavali, ali neka pociva u miru. 😭😭😭
 
Iskreno, i dalje sam u šoku, iako je prošao skoro jedan ceo dan od kada sam čula. Juče sam, u prvi mah pomislila da mora da je šala i da tako nešto jednostavno nije moguće. Ali sa ovim stvarima se svakako niko ne šali..:( A i ne treba..:(

Upoznala sam je na VS forumu, prateći kao publika njeno učešće u jednoj od sezona virtuelnog Survivora i delovala mi je kao interesantna i zabavna osoba i taj utisak se nije promenio ni na ovom forumu kada nam se priključila, igrajući zajedno sa nama FSC. Ne pamtim koliko me je puta nasmejala svojim postovima na oba foruma, što samo dokazuje bez kakve osobe smo ostali. Pominjala mi je početkom godine mislim da joj je mama loše i da će nastaviti da učestvuje, šaljući liste kao vid glasanja, ali ni na kraj pameti mi nije bilo da će doći do kraja druženja. :cry: Posebno što smo, pre nekog vremena diskutovali oko potencijalne organizacije koju su Tinte i ona spremali, a pominjana je ovde (iako nisam bila baš fan koncepta, svakako sam očekivala u nekom bližem periodu samu prijavu). :(

Što se tiče teme u njenu čast, iskreno nemam ništa protiv, dogovorićemo se još u narednim danima.

Za kraj, počivaj u miru, Erin i neka te anđeli čuvaju..:cry::cry::cry:
 
Last edited:
Gospode Bože. Trnci me podilaze od glave do pete. Ovo je stvarno prestrašna vest, koliko sam uspeo da ispratim, uvek je bila vedra i pozitivna osoba sa sjajnim smislom za humor. Ovakve situacije treba da nas malo osveste kako bismo shvatili da je život zaista previše kratak da bi se trošio na neke banalne i trivijalne stvari. Baš sam potrešen, skoro mi nije bilo ovako. Saučešće i podrška porodici, draga Erin, počivaj u miru i neka te anđeli čuvaju.
 
Ne mogu zaista da verujem da se to desilo! Tek večeras sam saznao jer mi je javljeno. Pa kako i zašto?! Izuzetna tužna vest. ☹️

I ako bih se potrudio da se setim bilo čega lošeg u vezi Erin Navan, nema zaista nikakve šanse. Ta žena je bila uvek dobra i pozitivna, donela je ovde toliko dobre muzike i sa njom je uvek bilo jako zabavno. Definitivno će mnogo nedostajati samom forumu, ali najstrašnije je što će nedostajati i stvarnom svetu, porodici i ljudima koji su je lično poznavali. Pored svega, majka je dočekala smrt ćerke i preminula ubrzo nakon toga, pa pretužno! 😢

Pošto je poslala unapred listu FSC pesama za finale, kao da je znala ili predosećala već šta je čeka. 😟 Šokantno mi je i dalje i teško čitati sve ove vaše poruke. Pamtiću je uvek po svemu dobrom. Neka počiva u miru!
 
🥺🥺🥺 kada tuguješ za osobom koju nisi nikad upoznao licno, a imas utisak da se znate od rodjenja je samo dokaz njene licnosti i divne osobenosti. zaista je pretuzno kada neko izgubi zivot i pritom pre vremena.. gubici kao ovaj uvek treba da nam budu podsetnik da svaki dan bude ispunjen i da se ne obaziremo na lose nego samo na dobro.. i maksimalno se okruzite ljudima koji vas vole.. neka joj tamo negde ove nase reci budu svetlost...💔

 
Koliko je ovo što je rekao Euronik tačno.... ja Erin nisam poznavao lično, a ni na forumu nismo komunicirali mnogo, uglavnom samo nešto vezano za FSC. Ali od juče kad se ova informacija pojavila baš imam neki osećaj praznine i tuge. 🙁
 
Back
Top