ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Neće Holandija u top 5, kažu basic je nastup.
 
Mislim opet može da bude da je Irska kao Filarri na PZE, šok faktor koji ljudi žele da vide, ali ne nužno i da im se sviđa da glasaju.

Svakako 36k lajkova za pesmu o kojoj se pričalo kao potencijalni NQ je definitivno Konstrakta efekat.
 
pa ako ćemo najobjektivniji kriterijum to je trending. Irska kod nas u vrhu, Ukrajina nije ni ušla.
Pa šokantno je, doslovno se ljudi krste u komentarima (najviše vidim ljudi iz Hrvatske i Srbije 🤣) i zazivaju Isusa.

Meni je to kao saobraćajka, ne možeš skloniti pogled, ali znaš da ne bi trebao. E sad, moguće da će baš puno ljudi glasati, ali ja imam osjećaj da ipak ne. Svakako da će osvojiti pristojan broj bodova, možda čak i više, ali nešto za sam vrh sumnjam.
 
Mi bismo mogli glasati tipa 12 hrvatska, 10 grcka ako potrefi nastup, 5-8 irska italija i ne znam ko jos
 
Mi bismo mogli glasati tipa 12 hrvatska, 10 grcka ako potrefi nastup, 5-8 irska italija i ne znam ko jos
možda Jermenija (nadam se 🤞).

rekao bih i Estonija da može dobro da prođe pošto smo Trenuletulu dali 12, ali nisam siguran da će oni postići isti efekat kao Zdob si Zdub.
 
pa ako ćemo najobjektivniji kriterijum to je trending. Irska kod nas u vrhu, Ukrajina nije ni ušla.
Pa trending je mera popularnosti bilo kakve. Videcemo koliko ce to znaciti za glasove posto nastup ima jak sok efekat pa nije lako proceniti da li se ljudima svidja ili samo igra bela mecka
 
možda Jermenija (nadam se 🤞).

rekao bih i Estonija da može dobro da prođe pošto smo Trenuletulu dali 12, ali nisam siguran da će oni postići isti efekat kao Zdob si Zdub.
Jermenija definitvno. Vise vidim nas da gladamo za finsku nego za estoniju na osnovu dosada vidjenog. Tesko da slovenija ne pokupi nesto, srbi bi mogli glasati i za kipar i za gruziju itd

Probala sam da sastavim predikciju i ispisala tipa 13 pesama koje su mi sigurne za bodove ne ide mi nikako 🤣
 
Zaboravio sam da je Slovenija prošla, a gledam nastup ceo dan 🫣

Da, definitivno Slovenija neki srednji bodovi (od 3 do 7 u zavisnosti od raspoloženja)
 
Izbacujem litvaniju i svajcarsku al dodajem sloveniju i svedsku, izgleda im fan baza 2010 godiste i dalje postoji i opet sam na istom 🥲
 
Ja mislim Hrvatska, Slovenija, Grcka, Italija su sigurno u top 10, vrlo verovatno Irska, moguce koji poencic za Ukrajinu zbog drugosrbijanaca. Ostalo je tesko predvideti. E Izrael je enigma, tu bi isto mogao biti neki poen.
 
Pa dobiće Švedska od nas poene sigurno baš zato što imaju fanove.
 
Pa dobiće Švedska od nas poene sigurno baš zato što imaju fanove.
Markus i martinus vec dugo nisu popularni van svedske/skandinavije. Ja sam mislila zaboravljeni skroz al izgleda je ostalo nesto njihovih fanova
 
Back
Top