ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Barbara Bobak moj izabrani predstavnik Srbije na Evroviziji 2025 u Zagrebu! Lažeš me ljubavi 🥰
 
Psihički sam se pripremio za 265 poena publike za ovo, ali se zato nadam jednocifrenom broju poena kod žirija. :sneaky:
 
Produkciski i artisticki gledano ziri bi mogao da ovo podrzi, ne kazem u smislu da da najvise poena Irskoj ali dovoljno da zagarantuje top 3 plasman. Ne kazem da ce se to sigurno desiti ali nakon juce smatram da je svasta moguce. A za publiku nebitno koliko ljudi su protiv, jer se ne glasa protiv, dovoljno je da ima ljudi koji vole i koji ce glasati da bi se izbilo puno poena.
 
Ljudi se plaše da na društvenim mrežama kažu da im se nešto dopada, zato što mogu da ih optuže za "podržavanje okultizma", šta god to značilo. Dakle, površni ljudi, agresivne neznalice koje je neko naučio da treba da se plaše i osuđuju, umesto da se obrazuju, odjednom su postale strah i trepet za komentarisanje ESC nastupa. Bambie nam je definitivno bila potrebna, barem da nastavi tamo gde je Luka stao.
 
Religiozne pahuljice opet pronadjene trigernute i onda "woke" liberali su ovakvi ili onakvi😒
 
Back
Top