is Island 2023: Diljá - Power

Ma svaka cast ovoj devojci kako ruku ne polomi dok izvodi ove akrobacije. A tek energiju sto ima, na izvoz! Nije potencijal za neki top plasman, ali se nadam da ide u finale i tamo verovatno neko 20.mesto.
 
Vidjeh komentar da ona nema harizmu i da je blijeda na sceni, ne bih se bogami složio
 
Ma u danasnje sve same katedre za harizmu i ponasanje na sceni...
 
Moram da priznam da lepo izgleda na sceni, ali pesma je jednostavno jedno veliko nista, jos kad krene p-p-p-p. Nadam se da su dezinfikovali mikrofon.
 
Daleko vise mi se svidja ona kao performer nego sama pesma. Nije lose generalno ali je nedoreceno. Svakako, plasman u finale je plafon sto se nekog ozbiljnijeg rezultata tice.
 
VELIKA VELIKA šteta za ovakav vokal!!!

Zaista šteta, jer ona je izvukla 200% iz ove numere ali... Kladionice joj daju nikakve šanse za prolaz.

Na žalost pre će da prođe raspala tiktokerska Danska nego ova fantastična pevačica sa ne toliko lošom numerom!

Ne ide u F na žalost
 
Ono što je jako bitno i što treba umeti, to je da se pesma performansom podigne na viši nivo. Da nije bog zna šta-nije, ali da je ne izvodi ona, sumnjam da bi imala bilo kakve šanse za prolaz. Ovako, mislim da je finale sigurno. Sjajna je.
 
Z2P6BqC.jpg
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ma sva je za album za sličice za dobre devojčice.
 
Od šoka zbog Gruzije sam skroz smetnuo s uma da ni ona nije prošla. Nažalost, ovo se naslućivalo, ali šteta. Zaslužila je finale više od pola ovih koji su prošli :(
 
E, zbog ovoga sam jako žalostan, možda i najžalosniji ove sezone. Održala je lekciju većini i demonstrirala kako i sa kakvom energijom se izvodi jedna evrovizijska pesma. Od mene naklon.
 
Bila je super iako je nastup mogao biti bolji. Mogla je da ide u finale 😏
 
Da, izgubili smo Dilju.. 😔
Znam da se osećate devastirano zbog toga, i ja sam na ivici očaja, ali tako je bilo zapisano tamo negde, da Mala od Kopavogura ne ode dalje.. Naša dobra mala Dilja, u zagrljaju vodopada i prelepih islandskih pašnjaka, sa možda najlepše ikad ESC razglednice.. 😔
"Power" će svakako ostati u našim srcima ZAUVEK.. 🇮🇸
 
A bila je mica, ali trebalo je da bude upecatljivije. Pesma mi je bas Sigala feat. Rita Ora type, dobro ali nista posebno.
 
Obožavam što je olizala pod doslovno i figurativno. Antipaticna je do krajnjih granica. To njeno usiljeno "ludilo" Gle kako sam otkačena i puna energije, idemoooo, jakooo, a pesme ni u najavi. Sad nek kući stoji na rukama pa možda shvati gde je pogrešila
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Bila je energicna ali sve skupa, delovalo je prilicno odbojno. I bilo je jasno da nece proci. Vise mi je zao nje nego pesme.
 
Back
Top