is Island 2024: Hera Björk - Scared of Heights

Ali pazi što je Alesija umislila da je Virdžinija Vulf i da piše roman toka svesti* na Tviteru
 
Hera me jako podseća na moju tetku koja želi da peva u emisiji nikad nije kasno, ne mogu da izbacim to iz glave sad!
 
Pa reci to forumasu koji je spodelio, zena se rodila i vi je mrzite jer ima isti hobi kao i vi xd Cak nije nista ni predvidjala u tom tvitu samo je rekla da joj nije Island los
 
Prolazi isto kao i Belgija prosle godine, pazite sta vam kazem.
 
Pa reci to forumasu koji je spodelio, zena se rodila i vi je mrzite jer ima isti hobi kao i vi xd Cak nije nista ni predvidjala u tom tvitu samo je rekla da joj nije Island los
Nisam rođen da bilo koga mrzim, iritira me što je predstavljena kao neki izuzetno bitan faktor u ESC krugovima, a nije. To je sve.
 
Pa opet nije ona sama kriva sto je drugi tako posmatraju, zena se trudi da plasira nekakav sadrzaj, ako je neki preozbiljno shvataju to je vise njihov problem nego njen.
 
Vokalno dobra, nastup pristojan, pesma očajna. Zasluženo i očekivano ispadanje
 
Jedna od dve koja nije bila takmicarska ali prijatna pesma.
 
Slazem se. Da se nasla u finale, bilo bi mi fino popunjavanje iste.
 
Svaka cast Heri na svemu ali ovo je bilo potpuno nekonkurentno. Cak ni besprekorno izvodjenje ovde nije moglo da pomogne.

Ne bi me iznenadilo ni da je bila poslednja u polufinalu.
 
Jadna Hera, ali stvarno, vratiš se na ESC sa toliko bazičnom pesmom i osvojiš cela 3 poena. Katastrofa rezultat, ali nažalost, vrlo očekivan, iako je pesma daleko od loše. Jednostavno je nekompetitivna.
 
Back
Top