Istorija nacionalnih izbora

Evo jednog zadatka/pitanja za NF znalce 🤓

Zašto sam se, čitajući češku temu, odjednom sjetio ove divne balade?

 
Evo jednog zadatka/pitanja za NF znalce 🤓

Zašto sam se, čitajući češku temu, odjednom sjetio ove divne balade?

Je l' ona beše bila optužena za plagijarizam, tako nešto mi je u sećanju 🤔
 
Makaroni naš u ESC kviz modu, obožavam. 😍

Proznajem da ne znam ovo.. 😬😁
 
Neee 😆

Aiko ima Pedestal, a prvi nastup Inis Neziri na FiK-u je bio s pjesmom Piedestal. Nakon toga je bila gorepostavljena Pendesë, koje sam se sjetio zbog toga.

Bolestan sam, znam
 
aaaa da, upravu si.

Sećam se da sam bio jedan od retkih koji je preferirao "Mall" u odnosu na "Piedestal"
 
aaaa da, upravu si.

Sećam se da sam bio jedan od retkih koji je preferirao "Mall" u odnosu na "Piedestal"
"Mall" je moj broj 2 ili 3 na ESC te godine, tako da sam u toj grupi definitivno...
 

Prisetih se slovenačkog izbora 2019 kad je Lea rekla Raiven da ne može fu*king da veruje da su Zala i Gašpar pobedili, pa se povela cela hajka oko toga, ali nisam znao da su oni odgovorili u fazonu 'svi smo to mislili' haahahah
 
Izašlo mi jučer ovo nakon sto godina i mislim si kakva je šteta što Estonci nisu 2011. bili dovoljno hrabri da je pošalju na ESC, kad vidim šta je sve tamo u Dusseldorfu pozavršavalo u prvih 5 i 10, ovo bi vjerojatno razbucalo tu nekonkurenciju 😒

 
Izašlo mi jučer ovo nakon sto godina i mislim si kakva je šteta što Estonci nisu 2011. bili dovoljno hrabri da je pošalju na ESC, kad vidim šta je sve tamo u Dusseldorfu pozavršavalo u prvih 5 i 10, ovo bi vjerojatno razbucalo tu nekonkurenciju 😒

Is'se pa juče sam ovo puštao mom drugu haha a nisam čuo bar 10 godina 🤣
 
Back
Top