it Italija 2023: Marco Mengoni - Due Vite

Upomoć

bukvalno sam jednom odslušao pesmu do kraja bez da ne zaustavim pre ovih inserta sa probi, a sada kada ih gledam odjednom mi se sviđa😭😭😭
 
Ukoliko sam dobro ukačio, autora italijanskog nastupa je evidentno inspirisala Pink i njeno izvođenje pesme Trustfall kod Grahama Nortona pre par nedelja.

Ista je fora sa nekim igračima u pozadini koji sa tramboline skaču na stepenike i obrnuto. GROUNDBREAKING zaista i krajnje nepotrebno za ovakvu pesmu.
 
Isti umetnicki direktor, Yoann Burgeois i jeste radio taj nastup Pink 😊 ocito reciklira ideju. Dve figure predstavljaju odnos svesti i podsvesti kaze Marko 😵‍💫 Radio je i nastup Harry Styles u spotu As it was;
 
Isti umetnicki direktor, Yoann Burgeois i jeste radio taj nastup Pink
Da, to je taj lik, ujedno i igrač/akrobata koji je nastupao sa Pink. Ne znam čime su se vodili pri osmišljavanju nastupa, ne mogu da povežem ideju sa pesmom, ali ok, možda ima neku čar kada se snimi.
 
U Italiji ipak prenose na rai2, jedna od komentatora je producentkinja Mara Maionchi koja je bila sudija u X factoru 2009 godine kad je Marko pobedio. Upravo su ga intervjuisali. Show se moze pratiti i na netu na Raiplay.
 
RAI2 je i bilo planirano ove godine...

(Ono na RAI5 je bilo par prvih godina kad se Italija vratila na ESC...)
 
Је л се о мени учинило или ће они преносити ПЕ и на Раи 1 и на Раи 2 истовремено?
 
Sjajan nastup ovaj od sinoć, kao što sam i mislio, lagan top 10 za njega.

Samo mu je obleka niđe veze
 
Meni se ova pesma bas svidja, prelepa balada, mozda preterujem ali mislim da moze biti u top 2 kod zirija.
 
Nastup me je prilično razočarao, baš je mlak. Ne dopadaju mi se akrobacije i stvarno ne vidim bilo kakvu poentu tog dodatka na sceni. Top mu je užasan, stvarno mi nije jasna ta kristal luster majica. Očekivao sam više.
 
Ne zaostaje naš Marco ništa za Francuskom zapravo po pregledima na yt! 🙌🙌
Ja sam vam kazao, Marco je tu da se takmiči, ne bi on dolazio ponovo samo onako.. 😉 Marco je prava zvezda, predivan NON ESC momenat na Evroviziji zapravo.. ❤️🤍💚 Marco je taj koji servira suvi kvalitet na tacni... Ne damo mi našeg Marca, pa da gori sve... 🙌🙌
Kada su mnogi "ESC projekti" dolazi u village ovde da ispoštuju samo, a neki su i otkazivali nastupe, Marco je bio tu gospodski, sa lakoćom otpevao ceo svoj albuma + 2013 i 2023 sa Evrovizije.. 👌 Meni to dosta govori.. ;)
 
Dobio je lepo mesto između Albanije i Estonije, ali i dalje mislim da se neće proslaviti. Saglasni smo da će ga žiri nagraditi, ali mislim da ga neki značajniji tvt zaobilazi.
 
Dobio je lepo mesto između Albanije i Estonije, ali i dalje mislim da se neće proslaviti. Saglasni smo da će ga žiri nagraditi, ali mislim da ga neki značajniji tvt zaobilazi.
Onda će se nažalost ostvariti ono da je ESC zapravo težak bubble, gde glasovi dolaze samo inside the box.. :(
Naravno ako ga Francuska dobije ubedljivo, jer Francuska je stvarno isključivo ESC bubble, ono se ne bi slušalo doslovni nigde van...
 
Interesantno će biti videti kako će se poređati i BIG 5 i Ukrajina sa plasmanima, ja baš nemam ideju ko bi mogao najbolje da prođe.
 
Ja očekujem Francusku i UK među poslednjih 6 6, možda čak i Njemačku. Ako ne 6, onda među 10. Italija, Španija i Ukrajina top 10
 
Interesantno će biti videti kako će se poređati i BIG 5 i Ukrajina sa plasmanima, ja baš nemam ideju ko bi mogao najbolje da prođe.
A meni je to super zapravo, podseća me na stare ESC godine, nekako su mi sve festivalske od big 5 + Ukraine... Čak i Francuska koju ne volim, servira stari festivalski vajb.. :)
 
Marko brate smorio za medalju. Ja mislim da najbolje prolazi Francuska, Španija i Italija će biti negde u sredini, a Nemačka i UK na dnu. Ukrajina je nebitna jer će ih žiri svakako nafilovat bodovima
 
Back
Top