it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

Kako su pisali očekivala sam Gabbani nastup samo tako. Ovo još I nije toliko lose. Top5 nadam se 😇
 
mqdefault.jpg


 
Ova mica talentovana da napravi karijerčinu, pa da se Eurosong hvali da je jednom bila i na njihovoj sceni. ❤️ 🥭❤️
 
Pa super je prošla na kraju, kod žirija odlična al nekako se nečujno uvuče kod njih u vrh
 
Vrlo dobro 7. mesto za Italiju, sa skoro 100 poena razlike u odnosu na 8. mesto 👏🏻

Meni je ovo realan plasman za Italiju. Pesma je dobra, ali nikad je nisam dovodio u kontekst pobede, ovo je tip pesme za kojim odlepi evrovizijska zajednica, ali kod publike ne bude konkurent za pobedu.

Takođe, iako sam inicijalno bio impresioniran slikama sa proba, sam nastup je vrlo underwhelming. RAI je ili nesposoban da napravi dobar nastup ili aktivno sabotiraju svoje izvođače, jer znaju da su svake godine među favoritima. Nemam treće objašnjenje. Nastup na Sanremu je bio fenomenalan.
 
U konačnici dobar plasman.

Angelina je konačno prekinula tradiciju loših plasmana italijanskih predstavnica i nadam se da ćemo u budućnosti imati malo raznovrsnije Sanremo pobednike/ce (hey Annalisa)
 
Precenjena pesma , nastup dobar ali divljanje oko nje mi nije najjasnije. Harizmatična jeste i tu se sve završava :)
 
Nastup na Sanremu je bio mnogo bolji, koncept na sceni je bio statičan i fora sa prestom je kliše

Šteta s obzirom da sam veoma zaljubljen u audio verziju i nju
Na Sanremu je bilo mnogo svetlije, ovde su ga zamracili bez potrebe. Kao i Brividi, ostali su bez top 5 zbog politickog cirkusa (tad u reziji jedne, sad u reziji dve zemlje)
 
Juce na jednom italijanskom insta accountu u vezi pobede Svajcarske identicna diskusija kao ovde na forumu: RAI je unistio nastup Angeline rezijom, bila ja treca na kladionicama ali je zahvaljujuci Raiu zavrsila na 7. mestu, namesreno glasanje, Izrael i Ukrajinu izbaciti iz takmicenja. Sve isto, samo Italija 😄
 
Šteta što je bila tek sedma. :( Zaslužila je više!
Da nisu filozofirali sa nastupom, verujem da bi makar bila u top 5.

Svakako, ja verujem da je sjajna karijera tek pred njom jer je devojka pokazala da je veliki potencijal.
 
Pre bih rekao u skladu sa političkom situacijom, u tom smislu je potpuno očekivano. Pretpostavka je da su i u drugim zemljama gde su završile u vrhu, ove dve države same uzele 50-60 posto televotinga.
 
Back
Top