it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

Pa i Lazanja i Mango da imaju pobedu na ESC iza sebe i da žive na konto stare slave, naravno da bili neprikosnoveni favoriti. Dosadna mi je ta priča stvarno
 
Lorin nije pobedila na konto stare slave. Imala je najbolju pesmu koja je postala globalni megahit i fenomenalan nastup. Nastup u prvom polufinalu Melodifestivalena je verovatno najbolji evrovizijski nastup koji smo ikad videli.
 
Meni je Loreen dobra bila, ali nisam siguran da bi pobijedila da nije poznato lice od prije i da nije predstavljala zemlju koju je predstavljala. Tesko da bi dominacija kod zirija bila onolika.
 
Upravo to, pa gde je ona van konteksta Evrovizije, zvezda radio stanica koje vrte njene dve pesme. Neka se dokaže sada u pravom show biz-u ako ume. Angelina Mango sa 20 godina već ima super karijeru i dolazi kao prepoznatljivo ime.
 
Isto, pjesma mi je super, njen glas i izvedba magija, ali teško da bi prštale onolike 12ke i da bi bila onakva bodovna prednost da nije bila Loreen u pitanju
 
Upravo to, pa gde je ona van konteksta Evrovizije, zvezda radio stanica koje vrte njene dve pesme. Neka se dokaže sada u pravom show biz-u ako ume. Angelina Mango sa 20 godina već ima super karijeru i dolazi kao prepoznatljivo ime.
Pa možda ona nema motiv da bude velika svetska zvezda niti žena voli taj show biz, niti pripada miljeu takvih show biz "zvezda", jednostavno takva je, kao sto i najveci pank-rok bend u Srbiji Goblini nikada nece napuniti arenu, ali je činjenica da spadaju u najbolje bendove po KVALITETU, nekada je kvalitet ispred kvantiteta, bolje je napraviti 10 pesama u zivotu i da sve budu hitovi na youtube, spotifaju, radiu, da dobijes hiljade nagrada za umetnicki performans muziku, nego imati muziku za jedno vece, ili jedno leto, lake note i zapravo tu potpunu instant muziku, lepota je upravo u malim stvarima i jednostavno.
Loreen je mnogima cak i svojim likom prepoznatljiva i dan danas iako je prvi put pobedila jos sada vec davne 2012.godine, a Angelina ili sve ove Grcke i kiparske predstavnice svih ovih godina unazad i takav stil muzike je prolazan i zaboravan, danas je Angelina, sutra Chanel, prekosutra ova, ona...
 
Stvarno ne volim te diskusije da ne bi pobedila da nije Lorin. Pa ni Finska ne bi pobedila kod publike da pesmu nije izvodio Karija. Zamislite In Corpore Sano u izvedbi recimo Filarija ili Bojane i Davida, itd.

Elem, da se vratimo na temu Italije, jer je italijanska tema. Opet sam delulu, ali sad kad imamo sve pesme, stvarno mislim da bi Analisa sa Sinceramente komotno pobedila ove godine. Pričao sam već o tome, ali mislim da je više evrovizična pesma. Svakako bi pokidala kod publike a još je više jury friendly od La Noie.
 
Ova Angelina je bas simpaticna, na konto toga ce skupiti dodatne bodove.

Navodno gostuje na HRT-u 20.4. s Lazanjom u Zvijezde pjevaju.
 
Iju meni kontra skroz, meni bas ni fizicki nije ni zanimljiva ni previse simpaticna ni harizmaticna..
 
Meni je utisak o LN baš oslabio. 😔 Jeste mi bila u top 5/6 na Sanremu, ali sada mi pesma ne daje mnogo. Moguće da je i do toga što je gomila drugih objavljena posle njene. Nekako sam ravnodušan, šta znam. Možda će nakon pauze i uz ESC nastup i utisak biti drugačiji.

Elem, da se vratimo na temu Italije, jer je italijanska tema. Opet sam delulu, ali sad kad imamo sve pesme, stvarno mislim da bi Analisa sa Sinceramente komotno pobedila ove godine. Pričao sam već o tome, ali mislim da je više evrovizična pesma. Svakako bi pokidala kod publike a još je više jury friendly od La Noie.
Ne znam baš da li bi komotno pobedila u ovako ''otvorenoj'' sezoni, ali se slažem i prilično sam ubeđen da bi bila u samom vrhu u obe kategorije.
 
Loreen sada da okaci zastavu tipa Estonije i da nastupi u ime Estonije, moguce da bi čak i tako donela Estoniji drugu pobedu u istoriji na evroviziji, jednostavno nekada i kvalitet pesma i instrumental nije presudan, nekada je bitnije ko i na koji nacin izvodi neku pesmu i prenese emociju, da li ima harizmu ili ne, kakav je nastup, da li ima zanimljivu boju glasa, nije sve ni do melodije i instrumentala, imali smo mnogo pesama sa potencijalom da budu cak i hitovi u celoj Evropi pa su lose prosli..
 
Mnogo me raduje što imam pesmu za koju iz sveg srca navijam.
Spasila mi sezonu. Divna 🥰

Total!
 
Back
Top