il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Slažem se, meni svejedno u suštini, ali bolje je po sve da ispadne večeras.
 
Kažu da njihova delegacija uopšte nije ni bila u green room-u sinoć, tj. jedino oni nisu bili prisutni. Stvarno ne znam šta im je trebalo sve ovo.
 
Pa pogotovo sad se nece desit da ispadnu lol
Sad je jos pokupila simpatije zbog gluposti fanova sinoc
Umjesto da su okrenuli leđa, izasli iz arene, nasli nacin za protest bez da od nje naprave zrtvu ... oni su od nje napravili zrtvu
 
Pa večeras ako bude neko prekidanje nastupa, ponoviće ga ili će pustiti snimak od sinoć opet na kraju, uz solidarnost i podršku dijaspore koju već ima, dobiće još podrške glasača tako da joj sve ide u prilog
 
Jel može neko da obavesti fanove da okrenu leđa danas, jel pustio neko pipke?
 
Ne bi me čudilo da napusti stage zbog esc l00dacha kao ni da se ponovi paljina gagarina.
 
Nisu bili na svim ovim događanjima, neće biti u green roomu, nigdje ništa, komotno su mogli poslati LOT i to je to, bar bi bilo sigurnije i opuštenije da nisu došli
 
Da sam ovoliko nepozeljan sam bi se okrenuo i otisao. Ne bih mogao izadji na binu, jer bi se jadno osecao.
Naravno da je bilo bolje resenje, za sve, da su sami odustali, a ne dolivali vatru. Ovako ce ostaviti celokupan gorak ukus, generalno na Evroviziji. Moze se ocekivati svasta.
Ovo me podseca kao onda kada su Silviju Najt izvizdali (naravno, zbog drugih razloga).
Zao mi je pesme, jer mi se dopada.
 
Nikako nemojte deliti snimke sa proba sa nezvaničnih kanala, a naročito ne one iz press centra preko kojih jasno piše da snimanje nije dozvoljeno. Kao što je više puta rečeno, to će biti sankcionisano, kao sada u slučaju Pipi koja je do daljnjeg stavljena u režim uređivanja poruka.
 
Naravno da je lepo i mocno, ali zvizdali su joj od pocetka, i rezija utisavala maksimalno moguce. Otpevala je odlicno, ali se cuje a pogotovo vidi neprijatnost tokom nastupa u glasu i na licu. Plasim se kako ce biti u finalu.

Zaista je bolje po nju da ne prodju ili da se povuce. Bice jako neprijatno.
 
Hahahaha, kako sam se danas smejao 😂 izađe mi na Tviteru danas neko okačio u fazonu "ja večeras na početku nastupa I*rae*a" i kreće Eden da peva i onda se pojavljuje onaj prekid programa sa RTS-a 😂
 
Back
Top