il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Dosta i jedan Marko Kon u svakom žiriju da da Izraelu prvo mesto i to su već sigurica poeni od svih
 
Jeste anegdotski, ali ja sam najzesci anti-izraelski sentiment osetio na forumu, ljudi sa kojima sam ovako pricao na tu temu (a bilo ih je) ih podrzavaju jer vuku paralele sa Kosovom i secaju se pomoci Izraela devedesetih. Plus zajednicko stradanje za vreme WW2.

Srbija je od starta podrzavala cionizam.
 
Ima i onih koji kažu Palestina je bolja pošto je Milošević išao sa Arafatom ili ko je već bio tamo tada.

Šizofren smo mi narod jako xD
 
Ja se uglavnom susrecem sa proPalestinskim svetom ili s ljudima koje ni ne zanima nista ili nisu previse ni upuceni u tematiku i desavanja. I u Becu sam cak vidjao palestinske zastave sad kad sam bio..
 
Ma evo sada drame jer Izrael raste na kladionicama… Ljudi imaju para da se kockaju 😂
 
Jeste anegdotski, ali ja sam najzesci anti-izraelski sentiment osetio na forumu, ljudi sa kojima sam ovako pricao na tu temu (a bilo ih je) ih podrzavaju jer vuku paralele sa Kosovom i secaju se pomoci Izraela devedesetih. Plus zajednicko stradanje za vreme WW2.

Srbija je od starta podrzavala cionizam.
Pa Srbija je 100 posto na strani Izraela, mislim na zvaničnu politiku.
 
I ne samo zvanicno, vidim ljudi su se mnogo potresli sto Izraelci sve zivo organizuju u BG. Ne bi me cudilo da i ESC zele da organizuju ovde ako pobede (Srbija pobednik zirija, wink wink).
 
I ne samo zvanicno, vidim ljudi su se mnogo potresli sto Izraelci sve zivo organizuju u BG. Ne bi me cudilo da i ESC zele da organizuju ovde ako pobede (Srbija pobednik zirija, wink wink).
Pitanje je da l ce uopste da se organizuje sledece godine ako pobede 😂
 
mislim da je to zbog Orbana, Vučić oće da se približi (ušlihta) osovini Orban - Netanjahu - Tramp.

Mađarska je recimo poznata kao najcionističkija država u Evropi, a u isto vreme Orban na dnevnoj bazi pljuje Soroša i slične.

sve je puno kontradiktornosti
 
Ako su preziveli bojkot sedamdesetih, prezivece i pobedu Izraela :D Dovuci ce Kanadu i Kazahstan ako treba.
 
I ne samo zvanicno, vidim ljudi su se mnogo potresli sto Izraelci sve zivo organizuju u BG. Ne bi me cudilo da i ESC zele da organizuju ovde ako pobede (Srbija pobednik zirija, wink wink).
Milorad Dodik je bukvalno cionista, zato i može da radi tamo šta hoće.
 
Bas sam se radovala ove godine Evroviziji, bez ikakve politike ili sigurnih pobednika. Upropastise je dva dana pre kraja.
 
Samo me zanima šta dalje ako se desi ono što ne treba?

Koliko njih će bojkotovati sledeće izdanje? U Irskoj i Skandinaviji bi izbio građanski rat da učestvuju na takmičenju koje slavi Izraelsku pobedu.

Da li bi drugoplasirani prihvatio organizaciju? To može biti Hrvatska ili Švajcarska, za njih je to veliki finansijski teret i potencijalno jako loš PR pošto indirektno time promovišu Izrael


Ima toliko upitnika da je teza da ESCa jednostavno ne bi bilo smislenija. 2020. je bila pilot projekat taman.
 
Back
Top