Jelena Karleuša

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,500
Points
118
JKcom.png
Jelena Karleuša, učesnica Beovizije 2004, objavila je prvu pesmu i video spot za album "Alpha" koji izlazi večeras u 20 časova (https://jelenakarleusa.lnk.to/alpha).
KARLYB*ТCH (muzika: Jelena Karleuša, Marko Peruničić, Nebojša Arežina, tekst: Mimi Mercedez, aranžman: Atelje Trag)


JK_cover1.jpg
JK_cover2.jpg
 
U sceni u kolima baca malo na Rossie de Palma.
 
Boze jedna pesma posvecena Vranjesu I inspirisana onim njenim iconic porukama hahahahahahhaha

Kakva trans they them energija. Obožavam
 
Sva sreća pa je jedan forumaš - njen vatreni fan banovan. 🙏 @Marko, na*ebali bismo. Sad bi na tvoju kratku izjavu do sutra pljuvao po Čiūto tūto, kao što je prošle godine kad god bi ti napisao nešto loše o Chanel obavezno morao da se po*ere po De Diepte. Čudi me da još nije otvorio neki novi profil da se oduševljava i postavlja slike od 195 gigapiksela.
 
Hahah @Boxy jel prvo slovo nickname-a bilo M? 😄
Zapravo, mislim da je titi najveći forumski fan baba Karle, baš me zanima šta bi on rekao o Alphi 😌
 
@Marko jeste :ROFLMAO: A na twitteru pisao pre par meseci da mu se gadi ova "debelgu*a" kako je ona samu sebe nazivala u onoj prepisci sa V.
 
Moja reakcija na ovu pesmu:

Jelena Karleusa GIF - Jelena Karleusa GIFs
 
screen-2224.jpg

Komentar u ovom slučaju zaista nije potreban. Preskordiciju, odnosno predosećanje budućeg događaja zaista nisam imala. Ovo je u stvari najvažniji detalj, jer apsolutno nisam očekivala. Zvuči fantastično, ali nemam objašnjenje ovakvog fenomena.
 
Back
Top