cy Kipar 2023: Andrew Lambrou - Break A Broken Heart

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,522
Points
118

8jYAxBh.png


Kiparski javni servis CyBC, objavio je da će ih, u skladu sa sporazumom koji su postigli sa grčkim Panik Records-om i australijskim City Pop Records-om, u Liverpulu predstavljati popularni 24-godišnji pevač kiparskog porekla Andrew Lambrou, koga zastupa Saiko Management iz Njujorka.

Na australijskom izboru ove godine, Andrew je zauzeo 7. mesto sa pesmom "Electrify".


9RhPQGf.jpg
 
Last edited:
Obećao je spektakl na sceni.
Pesma izlazi u februaru, pa ćemo videti.
 
Prema insajderskim informacija, pesma izlazi 11.02.
Biće neki kratki večernji show na PIK-u.
 
Verovatno jer je to najslobodniji vikend termin, bez nekih utakmica ili čega god.
Pretpostavljam da je zato. Ispravite me ako grešim.
 
Koliko mi ovo nije obećavalo, nakon grčke i austrijske objave (ova druga još nezvanična) ovo deluje kao PREMIJA!
Nadam se nekom dobrom intenom izboru, uskoro, Nizozemska je ok, ali ni to nije toliko obećavajuće.. Francuska deluje najprimamljivije, ali nije ni to my cup of tea in general..
 
Čini mi se kao da si već odlučio koje ćeš pesme da voliš a koje ne, pre nego što izađu. I to samo na osnovu vajba koji dobijaš od izvođača 💀
 
Čini mi se kao da si već odlučio koje ćeš pesme da voliš a koje ne, pre nego što izađu. I to samo na osnovu vajba koji dobijaš od izvođača 💀
Taman posla... Ovo je samo, upravo to što si kazao - osećaj, vibe, neka predikcija šta i kako bi to moglo biti na konto dosadašnjeg materijala i pravca u okviru kojeg se kreću.. :)
 
Meni je više kao Shawn Mendes reject, meeeh...
 
Deluje da idu na siguricu. Što se mene tiče, obećava.
 
Back
Top