cy Kipar 2024: Silia Kapsis - Liar

Očekivano ni po čemu posebno. Meni je ovo tip pesme koju moraš da prodaš energijom naročito, a ona mi trenutno ne ostavlja utisak nekoga ko ''puca'' na sceni.
 
Mislim da će biti na granici za prolaz i da će od Srbije dobiti možda i top 3 poene 😄
 
Srbija ce top 3 poene dati sigurno Hrvatskoj, Ukrajini i verovatno Sloveniji, mada mogao bi Kipar dobiti 8 poena od nas u polufinalu recimo umesto Slovenije.
 
Meni se slike dopadaju, sad kako ovo sve izgleda uživo videćemo
 
Izašao snimak na tiktoku. Izgleda baš prazno, koreografija malte ne ista kao sa žurki, sve u svemu, loše.

Inače snimak probe traje 30 sekundi, prošle godine su snimci trajali svega 15 sekundi.
 
Voleo bih da je makar autfit malo više glam, ovako kao da gledam čas modernog plesa.
 
A svi komentari na Tik Toku u fazonu odlična je vokalno

Fast Food Face GIF by MOODMAN
 
Meni ona zvuci ocajno u refrenu, bas se muci. Ne znam kako ljudi to ignorisu. Ovo nema sanse da prodje.
 
Dobro izvodi pesmu uzivo, cuo sam. Samo nije upecatljivo.
 
Da se razumemo. Meni se pesma nista posebno ne dopada - moze se videti i po mojim fsc glasovima.
Ali na osnovu ovog kratkog klipa mislim da je sigurno finale. Dobro peva, odlicno izgleda, autfit je jednostavan, nije kicast, vlada scenom, dancebreak je efektan, nastupa prva, jedini zenski pop banger u polufinalu.
Nije nista novo slozio bih se, ali dovoljno za prolazak.
 
Volim limunadu ali ova mi definitivno ne prija.

Salu na stranu, nije katastrofa ali suvise je slabo i "obicno".

Plasman u finale ce u velikoj meri ovde zavisiti od nastupa.
 
Back
Top